Strona główna/Aktualności/Koncert zespołu MIKROMUSIC w listopadzie w Oleśnicy

Koncert zespołu MIKROMUSIC w listopadzie w Oleśnicy

12 Października 2020

Zapraszamy 28 listopada (sobota) o godz. 19.00 do sali widowiskowej MOKiS na koncert zespołu MIKROMUSIC.

Bilety w cenie 50 zł będą w sprzedaży od 2.11.2020 r. od godz. 9.00 w serwisie bilety24.pl

Mikromusic-koncert plakat

Płyta "Kraksa"

Najnowsza płyta Mikromusic pod tytułem „Kraksa” opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej. Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80. i 60. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.

Zespół Mikromusic

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Oglądalność teledysków Mikromusic na YouTube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020 r.

Liczba dostępnych biletów jest ściśle ograniczona obowiązującymi limitami. Wydarzenie odbędzie się z przestrzeganiem wszelkich restrykcji sanitarnych. Uczestnicy zobligowani są do noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i zachowania dystansu społecznego.

Podobne wiadomości:

do góry