Strona główna/Aktualności/Spektakl dla dzieci ,,Karmelek" odwołany

Spektakl dla dzieci ,,Karmelek" odwołany

25 Lutego 2022

Szanowni Widzowie! Informujemy, że z powodu nagłej choroby jednego z członków zespołu Zdrojowego Teatru Animacji z Jeleniej Góry spektakl ,,Karmelek” został odwołany. Należność za bilety zakupione on-line zostaną zwrócone przez system sprzedaży Bilety24.           Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy 26 marca 2022 r. o godzinie 16.00 na ineraktywny spektakl ,,Karmelek".
Bilety w cenie 20 zł* do nabycia w systemie BIilety24.pl od 01.03.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +1 zł).

 

 

plakat

Informacje o spektaklu

,,Karmelek" - prosta, napisana wierszem sztuka, adresowana do najmłodszych widzów, pełna humoru i działań, w które wciągana jest publiczność, w niezwykle przystępny sposób ukazuje, że przyjaźń, oddanie i wierność są więcej warte niż materialne dobra.

Jest to historia małego kundelka, tytułowego Karmelka, który żyje w wiejskiej zagrodzie. Każde zwierzątko ma swoje zadania i obowiązki. Karmelek też chciałby być potrzebny. Próbując znaleźć cel w życiu, bohater przeżywa kolejne rozczarowania. Piesek jest zrozpaczony, gdyż czuje się niepotrzebny i gorszy od innych zwierząt - dopiero gospodarz wyjaśnia mu, że łącząca ich przyjaźń, jest najcenniejszym darem, którym obdarza go Karmelek.

autor: Marta Guśniowska
reżyseria: Bogdan Nauka
scenografia: Monika Pasternak, Marzena Pliszka
występują: Dorota Fluder-Głowacka, Diana Jonkisz, Sławomir Mozolewski

 

KUP BILET

Bilety w cenie 20 zł* do nabycia w systemie BIilety24.pl od 01.03.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +1 zł).

do góry