Strona główna/Aktualności/Wakacyjne Kino Plenerowe - repertuar

Wakacyjne Kino Plenerowe - repertuar

24 Lipca 2020

Zapraszamy 15.08.2020 na Wakacyjne Kino Plenerowe. O godz. 21.00 w Amfiteatrze zostanie wyświetlony film ,,Teraz albo nigdy". Wstęp wolny.

 

 

TERAZ ALBO NIGDY

komedia, USA, reż. Peter Segal

Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV - tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.

 

FACECI OD KUCHNI - 28.08.2020, g. 21.00, Podzamcze

komedia Francja/Hiszpania, reż. Daniel Cohen

Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot - człowiek, który potrafi ugotować wszystko.

REGULAMIN KINA PLENEROWEGO

W TRAKCIE EPIDEMII WIRUSA SARS-COV-2 W POLSCE OPRACOWANY NA PODSTAWIE WYTYCZNYCH  MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

 1. Pracownicy, obsługa kina oraz widzowie w przypadku wystąpienia  niepokojących objawów nie powinni  przychodzić na seans, a pozostać w domu i skontaktować się telefonicznie z lekarzem w celu uzyskania teleporady medycznej.
 2. Pracowników obsługi kina i pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy obowiązują środki ochrony indywidualnej (przyłbice lub maski ochronne) podczas wpuszczania na seans, w trakcie i po seansie przy wyjściu widzów. Zapewnia się im również środki do dezynfekcji rąk.
 3. Widzowie powinni pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości 2 metrów, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia lub Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa. Obowiązek ten nie dotyczy widza, który:
  1. uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
  2. jest z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.
 4. Każdy widz przed, w trakcie, oraz po seansie musi pozostać w wyznaczonym miejscu.
 5. Obszar kina plenerowego zostaje wydzielony w sposób umożliwiających zachowanie na jego terenie  zasad:   
  1. w seansie może uczestniczyć maksymalnie 400 osób;
  2. przy wejściu na teren kina plenerowego należy obowiązkowo zdezynfekować ręce;
  3. widza obowiązuje zasłanie usta i nosa lub zachowanie 2-metrowego dystansu;
  4. ustawianie kolejki do wejścia z zachowaniem dystansu zgodnego z aktualnym stanem prawnym (2 metry);
  5. widzowie wchodzą na seans wejściem wyznaczonym przez organizatorów;
  6. opuszczanie kina przez widzów z zachowaniem wymaganego przepisami prawa odstępu.

Podobne wiadomości:

do góry