Strona główna/Aktualności/-WYDARZENIE ODWOŁANE- Wakacyjne Granie w Rynku

-WYDARZENIE ODWOŁANE- Wakacyjne Granie w Rynku

23 Lipca 2021

Ze względu na złe warunki atmosferyczne dzisiejszy koncert zostaje odwołany. O nowym terminie wydarzenia poinformujemy w najbliższym czasie.

 

 

 

 

 

Zapraszamy 1 sierpnia (niedziela) do oleśnickiego Rynku na kolejną odsłonę WAKACYJNEGO GRANIA W RYNKU. W programie pokaz Radka Jaszczyszaka - Klinika Perkusyjna i duet Natalia Szczypuła (wokal) i Sebastian Łobos (pianino).

plakat wakcyjne granie 1.08

Program popołudnia

  • 17.30 - KLINIKA PERKUSYJNA RADKA JASZCZYSZAKA

Radek Jaszczyszak

Radek Jaszczyszak to młody oleśnicki muzyk współpracujący obecnie z takimi zespołami jak SIN, czy Fast Fat.
Współpracował również z Leopoldem Twardowskim, Chórem Iunctus, zespołem Mimochodem oraz innymi. Wraz z zespołem Fast Fat występował u boku takich artystów jak: Tede, Space Of Variations, Trubadurzy, Piersi, Anna Wyszkoni czy Opiłki (supergrupa muzyków TSA).
Zdobywca II miejsca w kategorii “Nadzieja Perkusyjna” Polskich Nagród Perkusyjnych 2019 Magazynu Perkusista. Od 2017 r. prowadzi warsztaty perkusyjne dla dzieci i młodzieży pod nazwą “Uczymy się grać z pulsem”.

2 sierpnia poprowadzi warsztaty perkusyjne dla dzieci i młodzieży.

  • 18.00 DUET NATALIA SZCZYPUŁA (WOKAL) I SEBASTIAN ŁOBOS (PIANINO)

Szczypuła i Łobos foto

Sebastian Łobos & Natalia Szczypuła - duet znany wrocławskiej publiczności z klimatycznych koncertów w Vertigo Jazz Club oraz m.in. z internetowego cyklu Akademia JazzTime.

Sebastian to wybitny pianista młodego pokolenia, aranżer, student Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku "Jazz i Muzyka Estradowa". Doskonale odnajduje się w każdym gatunku muzycznym, choć podobno w jego żyłach płynie ragtime i rock’n’roll. Potrafi zwinnie wpleść w swoje solówki cytaty z mistrzów takich jak Chopin czy Debussy, co czyni go wyjątkowym wśród pianistów.

Natalię - wokalistkę, autorkę tekstów i muzyki, kobietę o jazzowym głosie i soulowej duszy - poznał przy okazji współpracy z Vertigo Big Band i tak zaczęła się ich muzyczna przyjaźń. Połączyła ich miłość do ballad jazzowych i subdominant mollowych.

Grając ze sobą na scenie rozumieją się bez słów - wystarczy jedno spojrzenie, jeden uśmiech, aby wspólnie skręcili w tę samą harmoniczną ścieżkę, tworząc zupełnie nową opowieść muzyczną. Dlatego każde ich wykonanie jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Podobne wiadomości:

do góry