Strona główna/Aktualności/Bezpłatne warsztaty wokalno-aktorskie z Łukaszem (..)

Bezpłatne warsztaty wokalno-aktorskie z Łukaszem Szczepanikiem

26 Maja 2021

Zapraszamy młodzież od lat 11 i dorosłych na warsztaty wokalno-aktorskie prowadzone wg autorskiego programu Łukasza Szczepanika.
Łukasz Szczepanik to aktor, wokalista i manager kultury, który dzięki uzyskaniu stypendium MKDNiS przeprowadzi w 12 miejscach w Polsce swoje autorskie warsztaty, w tym w MOKiS w Oleśnicy.

plakat stypendysta

Informacje o warsztatach:

Na warsztaty zapraszamy młodzież od 11 lat i dorosłych.

W Oleśnicy warsztaty odbędą się w Sali widowiskowej MOKiS w terminie 6-9 lipca w dwóch grupach:

  • I grupa: młodzież (od lat 11) 12.00-15.00
  • II grupa: dorośli (18+) 17.00-20.00

Elementy składowe warsztatów to:

  • piosenka indywidualna
  • emisja głosu
  • podstawy gry aktorskiej
  • dykcja/artykulacja sceniczna
  • techniki rozluźniające
  • pokaz finałowy

Zapisy i opłaty:

Warsztaty są bezpłatne.

ZAPISY ZAMKNIĘTE!

Informacja o Artyście:

ŁUKASZ SZCZEPANIK - aktor, wokalista i manager kultury. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego. Był słuchaczem Opolskiego Studia Piosenki, a także ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I st. w rodzinnym Sycowie.

Na deskach teatralnych zadebiutował główną rolą w musicalu HAIR w reż. Wojciecha Kościelniaka w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Zagrał także m.in. w musicalach CHICAGO, KAPITAN ŻBIK I ŻÓŁTY SATURATOR, czy LEGALNA BLONDYNKA w reż. Janusza Józefowicza. Wielokrotnie pełnił funkcję asystenta reżyserów teatralnych i musicalowych, był także asystentem dyrektora naczelnego i artystycznego Krakowskiego Teatru Variete.

Jako wokalista OPOLE GOSPEL CHOIR śpiewał w chórkach podczas KFPP w Opolu u boku Natalii Kukulskiej, Maryli Rodowicz, Mieczysława Szcześniaka, Marysi Sadowskiej czy Zbigniewa Wodeckiego. Jest także półfinalistą 6 Edycji Programu MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA.

Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą serialu NA WSPÓLNEJ, gdzie wystąpił u boku Anny Korcz oraz serialu BARWY SZCZĘŚCIA. Aktualnie współpracuje z warszawskim Teatrem Syrena, a ostatni spektakl z jego udziałem to BITWA O TRON. MUSICALOWY TALENT SHOW w reż. Jacka Mikołajczyka, gdzie wciela się w rolę pierwszego elekcyjnego króla Polski - Henryka Walezego. Premiera spektaklu 23 kwietnia 2021 roku.

logo MKDNiS

Warsztaty realizowane są w ramach stypendium Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Podobne wiadomości:

do góry