Strona główna/Aktualności/Dzień Dziecka z Kinem MOKiS: "Biuro detektywistyczne (..)

Dzień Dziecka z Kinem MOKiS: "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu" i "Druga połowa"

24 Maja 2021

Zapraszamy do spędzenia Dnia Dziecka z Kinem MOKiS! 1 czerwca zapraszamy na dwa na seanse filmowe: kino familijne "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu" i komedię romantyczną "Druga połowa". Bilety - 18zł (2D) można zakupić w systemie on-line Bilety24.pl od 25.05.2021.

Seanse organizowane są zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi podanymi przez Kancelarię Rady Ministrów. Kino udostępnia 50 % miejsc na sali, a widzowie są zobowiązani do zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i noszenia maseczek. Na terenie kina jest także zakaz konsumpcji.

plakat kino 1.06

BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. RABUŚ Z POCIĄGU

Film familijny

od lat: b.o.

czas: 85 min.

Na młodych detektywów znowu czekają nie lada wyzwania! Tym razem Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai stanie przed trudnym zadaniem pojmania rabusia pociągów. Czy uda im się rozwikłać zagadkę przed kolejną kradzieżą, mimo że ich Biuro zostaje zamknięte?

Nowa zagadka zmusza nieustraszonych detektywów do zmierzenia się nie tylko z tajemniczym rabusiem pociągów. Lokalna policja zamyka Biuro, jednak to nie powstrzymuje Lassego i Mai, którzy włączają się w poszukiwania złodzieja. Zbierają dowody, analizują fakty, lecz podejrzanych robi się coraz więcej. Do miasteczka zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy. Czy rabuś znów się pojawi? Czy uda się przyłapać złoczyńcę na gorącym uczynku? Finał sprawy jak zwykle okaże się zaskakujący!

KUP BILET

Bilety - 18 zł (2D) do zakupu w systemie on-line Bilety24.pl od 25.05.2021.

DRUGA POŁOWA

komedia romantyczna

od lat: 15

czas: 125 min.

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowo poznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu - Jarosława Kota - który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

KUP BILET

Bilety - 18 zł (2D) do zakupu w systemie on-line Bilety24.pl od 25.05.2021.

Podobne wiadomości:

do góry