Strona główna/Aktualności/Dzień Kobiet - Koncert KOBIECE PRZEBOJE WSZECH CZASÓW w (..)

Dzień Kobiet - Koncert KOBIECE PRZEBOJE WSZECH CZASÓW w wykonaniu zespołu HAPPY NEW GIRLS

10 Lutego 2022

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy 6 marca 2022 o godzinie 17.00 na koncert KOBIECE PRZEBOJE WSZECH CZASÓW w wykonaniu zespołu HAPPY NEW GIRLS.
Bilety w cenie 35* zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 15.02.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).
Uczestnicy wydarzenia są zobowiązani do zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i noszenia maseczek.

KUP BILET

Bilety w cenie 35* zł do nabycia w systemie BIilety24.pl od 15.02.2022 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

Kobiece Przeboje Wszech Czasów

Koncert "Kobiece Przeboje Wszech Czasów" jest efektem współpracy siedmiu wspaniałych wokalistek młodego pokolenia. I choć każda koncertuje juz od dawna, usłyszeć je na jednej scenie, podczas jednego koncertu to wydarzenie wyjątkowe.

Wiktoria Bińczyk, Paulina Cynkar, Justyna Kalbarczyk, Angelika Klimek, Anna W. Nguyen, Martyna Szczepaniak oraz Wiktoria Wlaźlik - siła siedmiu głosów prezentująca swój talent, doświadczenie sceniczne oraz wrażliwość w utworach inspirujących kobiet polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Prywatnie - przyjaciółki, połaczone na scenie tworzą wachlarz muzycznych wrażeń i emocji.

artystki- foto

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć ich nietuzinkowe interpretacje utworów wybitnych wokalistek takich jak: Aretha Franklin, Whitney Houston czy Adele. W repertuarze nie brakuje również piosenek autorstwa polskich artystek, m.in. piosenki Kayah, Natalii Przybysz oraz Beaty Kozidrak.

Wokalistkom towarzyszy na scenie profesjonalna sekcja istrumentalna w składzie: gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, perkusja i sekcja dęta (saksofon altowy, trąbka i puzon).

KUP BILET

Bilety w cenie 35* zł do nabycia w systemie BIilety24.pl od 15.02.2022 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

Podobne wiadomości:

do góry