Strona główna/Aktualności/Gra miejska „Na tropie Europy”

Gra miejska „Na tropie Europy”

6 Maja 2024

Razem z EUROPE DIRECT Oleśnica zapraszamy do wspólnej zabawy w europejskiej grze miejskiej "Na tropie Europy”, która odbędzie się 11.05.2024 o godz. 11.00. Pokażmy, jak mieszkańcy oraz mieszkanki Oleśnicy i okolic świętują 20-lecie członkostwa Polski w Unii Europejkiej.

plaka europejska gra terenowaZasady gry

Zadaniem uczestników będzie stworzenie drużyn (od 2 do 5 osób) i wcielenie się w rolę rodzin, która chce udać się na urlop do innego kraju członkowskiego UE. Jak się okaże, po drodze będzie czekało na nich wiele przygód! Uczestnicy będą musieli odwiedzić konkretne miejsca, odnaleźć określone postacie, a także rozwiązać kilka zagadek. Czy i Wy chcielibyście spróbować swoich sił oraz sprawdzić umiejętności i wiedzę?

Trasa, jak i scenariusz zostały stworzone w taki sposób, by każdy mógł wziąć w niej udział i miał szansę na wygraną. Dla wszystkich drużyn, które ukończą grę i dotrą do mety, będą czekać nagrody!

Zgłoszenia

Zgłoszenia drużyn prosimy wysyłać do 9 maja 2024 r. na adres mailowy edolesnica@cebs.org.pl o tytule: Na tropie EUropy - zgłoszenie drużyny przesyłając w jego treści również wypełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1 lub nr 2).

Start gry miejskiej

11 maja 2024 r. o godz. 11:00 przed siedzibą EUROPE DIRECT Oleśnica w Bramie Wrocławskiej.

Regulamin

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://www.edolesnica.cebs.org.pl/

Organizatorzy 

  • EUROPE DIRECT Oleśnica 
  • Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy

Partner

  • Gmina Miasto Oleśnica
do góry