Strona główna/Aktualności/INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO W OLEŚNICY - KONCERT (..)

INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO W OLEŚNICY - KONCERT ZESPOŁU VERTIGO BAND

2 Grudnia 2022

Zapraszamy 14 stycznia 2023 roku o godzinie 18.00 do sali widowiskowej MOKiS na koncert zespołu VERTIGO BAND, który odbędzie się z okazji Inauguracji Roku Kulturalnego.
Bilety w cenie 35*zł do nabycia w serwisie Bilety24.pl od 5.12.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24.pl doliczana jest prowizja dla operatora +2 zł).plakat Vertigo

Kup Bilet

Bilety 35*zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 5.12.2022 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +2 zł.

Zespół VERTIGO BAND

Elektryzujący wokal Natalii Szczypuły, finalistki ostatniej edycji The Voice of Poland, fantastyczna sekcja dęta reprezentowana przez topowych muzyków wraz z doskonałym fundamentem gitary elektrycznej, pianina, gitary basowej i perkusji to gwarancja muzycznej uczty i niezapomnianych wrażeń.

Zespół inspiruje się amerykańskimi wzorcami i brzmieniami. Repertuar Vertigo Band obfituje w utwory z gatunku swing, soul, które, w tak bogatym składzie, brzmią jak autentyczne, nowoorleańskie kompozycje z początków XX wieku.

Oprócz rdzennych utworów tego gatunku, zespół zaaranżował znane i lubiane przeboje muzyki współczesnej w zupełnie nowy, świeży sposób, czym zaskarbił sobie serca publiczności.

Podobne wiadomości:

do góry