Strona główna/Aktualności/KONCERT JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set

KONCERT JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set

4 Października 2023

Zapraszamy 4 listopada 2023 roku o godzinie 18.00 do sali widowiskowej MOKiS w Oleśnicy na koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w systemie Bilety24.pl (*do sprzedawanych biletów doliczana jest prowizja dla operatora w wysokości 3 zł).

Plakat inforamcyjny
 

JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set

Największe przeboje The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach!! Tego nie można przegapić.
Z nami zabierzecie się w podróż prosto do Liverpoolu. Usłyszycie cały przekrój utworów skomponowanych przez członków tej legendarnej grupy: Can't Buy Me Love, Hey Jude, Get Back, Let It Be, Michelle, Yesterday, Come Together i wiele innych znanych Wam przebojów. Doskonale wiemy, że powrót do największych hitów The Beatles w naszym wykonaniu będzie dla Was miło spędzonym wieczorem.
Tworząc i grając własne piosenki, zamiast polegać na profesjonalnych kompozytorach i muzykach sesyjnych, The Beatles zrewolucjonizowali muzykę pop i rock na początku lat 60-tych. Choć ich czas w świetle reflektorów był zbyt krótki - będąc na szczycie, rozwiązali się w 1970 roku - John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zapoczątkowali nową erę muzyki.
The Beatles zainspirowali wielu muzyków jazzowych. Ten koncert będzie poświęcony twórczości legendarnych Beatlesów. Utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.
Zagra dla Państwa „Imienowski Jazz Set” w składzie:Tomasz Imienowski, Bartosz Krzywda, Michał Lasota.

KUP BILET

Bilety w cenie 40*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 06.10.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 3 zł).

 

 

Podobne wiadomości:

do góry