Strona główna/Aktualności/KONCERT NOWOROCZNY - TRE VOCI - bilety wyprzedane

KONCERT NOWOROCZNY - TRE VOCI - bilety wyprzedane

4 Października 2023

Bilety na koncert zostały wyprzedne.

Zapraszamy 28 grudnia 2023 roku o godzinie 19.00 do sali widowiskowej MOKiS w Oleśnicy na koncert noworoczny TRE VOCI. Bilety w cenie 130 zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 11.10.2023 (*do sprzedawanych biletów doliczana jest prowizja dla operatora w wysokości 6,50 zł).

Plakat informacyjny

 

TRE VOCI

Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.

Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl mołotowa, którego największym atutem są występy na żywo.

TRE VOCI już od ponad pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.

Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność m.in. w Chicago (Chicago Symphony Hall, Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater - Thailand), Toronto (Chrystian Performing Arts Centre), Vancouver (Centennial Theatre), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Filharmonia Poznańska, Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż).

 

KUP BILET

Bilety w cenie 130*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 11.10.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 6,50 zł).

Podobne wiadomości:

do góry