Strona główna/Aktualności/KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTA - spektakl online "Dziadek (..)

KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTA - spektakl online "Dziadek do Orzechów"

15 Grudnia 2020

W ramach naszej akcji KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTA zapraszamy na spektakl baletowy z piękną muzyką Piotra Czajkowskiego, który został nagrany w naszej sali widowiskowej MOKiS!

plakat Dziadek do Orzechów

Informacja o spektaklu

Świąteczna historia na motywach opowieści "Dziadek do orzechów" to spektakl, w którym aktorzy i tancerze Teatru Wielkiego w Poznaniu wcielają się w postacie opowiadające historię małej dziewczynki, która w wigilijną noc dostaje niezwykły prezent.

Podczas tego niezwykłego widowiska, narracja ruchowa uzupełniona jest klasycznym akompaniamentem muzycznym Piotra Czajkowskiego.

W spektaklu prezentowane są oryginalne kostiumy baletowe, scenografie i rekwizyty, dzięki czemu odbiorcy przenoszą się w zaczarowany świat baśni.

Przez meandry kolejnych scen baletowych prowadzeni będziemy przez Przewodnika (narratora). Będzie on snuł opowieść o losach bohaterów i ich przygodach, jednocześnie wciągając najmłodszych widzów do aktywnego uczestnictwa.

ArtDance, która wystąpi podczas spektaklu baletowego, to grupa zawodowych artystów, którzy w swym dorobku mają liczne koncerty niemal na wszystkich istotnych scenach zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

Jak rozpakować prezent

  • spektakl można obejrzeć 26 grudnia od godz. 17.00 na stronie www.mokis.info
  • bezpośredni link do wydarzenia https://youtu.be/Y9YNkZR-Nmo

Zapraszamy do oglądania - PREMIERA 26.12.2020, godz. 17.00

 

Filmowa zapowiedź spektaklu

 

 

Podobne wiadomości:

do góry