Strona główna/Aktualności/Kino MOKiS - NOWY REPERTUAR

Kino MOKiS - NOWY REPERTUAR

19 Maja 2021

Zapraszamy do Kina MOKiS 29-30.05.2021 na seanse filmowe. W repertuarze ,,Magiczne Muzeum" i "Druga połowa". Bilety - 18zł (2D) do zakupu w systemie on-line Bilety24.pl od 24.05.2021.

 

Seanse organizowane są zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi podanymi przez Kancelarię Rady Ministrów. Kino udostępnia 50 % miejsc na sali, a widzowie są zobowiązani do zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i noszenia maseczek. Na terenie kina jest także zakaz konsumpcji.

PLAKAT

MAGICZNE MUZEUM

Animacja, film familijny

od lat: 4

czas: 115 min.

Harvie jest inteligentnym chłopcem, którego rozsadza energia. Ma teraz jeden cel — chce ukończyć ostatni poziom gry komputerowej. Kiedy znalazłby się w Galerii Sławnych Graczy, jego ojciec wreszcie byłby z niego dumny. Skończenie gry staje się początkiem prawdziwej przygody, która zabierze chłopca, jego psa i przyjaciółkę Monikę do zapomnianego muzeum starych lalek. Gdy chłopiec przypadkiem uaktywni legendarny magiczny dysk, wszystkie lalki ożyją. A wraz z nimi straszny Władca Marionetek. Kiedy Harvie zda sobie sprawę z tego, jakie złe moce uwolnił, będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, by ocalić nie tylko siebie i przyjaciół, ale całe miasto.

KUP BILET

Bilety - 18 zł (2D) do zakupu w systemie on-line Bilety24.pl od 24.05.2021.

DRUGA POŁOWA

komedia romantyczna

od lat: 15

czas: 125 min.

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowo poznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu - Jarosława Kota - który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

KUP BILET

Bilety - 18 zł (2D) do zakupu w systemie on-line Bilety24.pl od 24.05.2021.

Podobne wiadomości:

do góry