Strona główna/Aktualności/Kino MOKiS - NOWY REPERTUAR

Kino MOKiS - NOWY REPERTUAR

31 Maja 2021

Zapraszamy do Kina MOKiS 04-05.06.2021 na seanse filmowe. W repertuarze kino familijne "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu"" i film akcji "Jeden gniewny człowiek". Bilety - 18zł (2D) do zakupu w systemie on-line Bilety24.pl od 31.05.2021.

Seanse organizowane są zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi podanymi przez Kancelarię Rady Ministrów. Kino udostępnia 50 % miejsc na sali, a widzowie są zobowiązani do zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i noszenia maseczek. Na terenie kina jest także zakaz konsumpcji.

plakat

BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. RABUŚ Z POCIĄGU

Film familijny

od lat: b.o.

czas: 85 min.

Na młodych detektywów znowu czekają nie lada wyzwania! Tym razem Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai stanie przed trudnym zadaniem pojmania rabusia pociągów. Czy uda im się rozwikłać zagadkę przed kolejną kradzieżą, mimo że ich Biuro zostaje zamknięte?

Nowa zagadka zmusza nieustraszonych detektywów do zmierzenia się nie tylko z tajemniczym rabusiem pociągów. Lokalna policja zamyka Biuro, jednak to nie powstrzymuje Lassego i Mai, którzy włączają się w poszukiwania złodzieja. Zbierają dowody, analizują fakty, lecz podejrzanych robi się coraz więcej. Do miasteczka zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy. Czy rabuś znów się pojawi? Czy uda się przyłapać złoczyńcę na gorącym uczynku? Finał sprawy jak zwykle okaże się zaskakujący!

KUP BILET

Bilety - 18 zł (2D) do zakupu w systemie on-line Bilety24.pl od 31.05.2021.

 

JEDEN GNIEWNY CZŁOWIEK

Film akcji, thriller

od lat: 15

czas: 118 min.

 

Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H (Jason Statham) milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.

KUP BILET

Bilety - 18 zł (2D) do zakupu w systemie on-line Bilety24.pl od 31.05.2021.

 

 

Podobne wiadomości:

do góry