Strona główna/Aktualności/Kino MOKiS - repertuar na kwiecień 2023

Kino MOKiS - repertuar na kwiecień 2023

28 Marca 2023

Zapraszamy do zapoznania się z kwietniowym repertuarem KINA MOKiS.
Bilety - 19 zł (2D) i 23 zł (3D) można kupić w systemie on-line Bilety24.pl w terminach podanych w opisach filmów. Do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24.pl doliczana jest prowizja dla operatora +1 zł. Na terenie kina obowiązuje zakaz konsumpcji.

Bilety można także zakupić w kasie MOKiS. Kasa jest otwarta godzinę przed każdym biletowanym wydarzeniem.plakat kino IV 2023

WRÓŻKA ZĘBUSZKA

aniamacja, 80 min.

Seans

 • 31.03.2023 (piątek), godz. 16.15
 • 1.04.2023 (sobota), godz. 16.15

Kup Bilet

Bilety 19 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 27.03.2023 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką. Pech chce jednak, że w trakcie lądowania w ludzkiej rzeczywistości skradziony klejnot ulega uszkodzeniu i Violleta traci możliwość powrotu do domu. Na szczęście poznaje Maxie - nową dziewczynkę w mieście, której życie wciąż uprzykrzają dwaj przyrodni bracia. Wkrótce połączone przyjaźnią i mocą zaklęć, dziewczynka i wróżka, zrobią wszystko, by odnaleźć tajny portal do świata magii i ocalić miejską przyrodę, której grozi zniszczenie.

ANT-MAN I OSA: KWANTOMANIA (3D DUBBING)

fantasy, 125 min.

Seans

 • 31.03.2023 (piątek), godz. 18.00
 • 1.04.2023 (sobota), godz. 18.00

Kup Bilet

Bilety 23 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 27.03.2023 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +2 zł.

Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe.

SUPER FUTRZAK RATUJE ŚWIAT

familijny, 90 minut

Seans

 • 15.04.2023 (sobota), godz. 16.00

Kup Bilet

Bilety 19 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 10.04.2023 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Super Futrzak to przytulaśna świnka morska, która postanawia wyruszyć na niebezpieczną misję. Bardzo chce pokazać, że nie jest zwykłym, domowym zwierzątkiem, który bezczynnie siedzi w klatce. Postanawia więc zrobić coś, co pomoże zbawić świat - uratować zagrożone wyginięciem pszczoły.

OPIEKUN

dramat, 94 minuty

Seans

 • 15.04.2023 (sobota), godz. 18.00

Kup Bilet

Bilety 19 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 10.04.2023 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński. Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy Dominika (Karolina Chapko) zaczyna się interesować bogatym biznesmenem (Radosław Pazura), a Robert (Rafał Zawierucha) nie radzi sobie z rozpadem rodziny. Gdy dostaje od szefa zadanie opowiedzenia niecodziennych historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, twierdzących, że przydarzył im się cud, odkrywa, że także jego historia ma wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny. Czy w kulminacyjnym momencie, gdy będzie musiał podjąć decyzję, która zaważy na losach jego rodziny, zachowa się jak... św. Józef? Opiekun to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta i Dominiki staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi.

SZKOŁA MAGICZNYCH ZWIERZĄT

familijny/przygodowy, 93 minuty

Seans

 • 23.04.2023 (niedziela), godz. 16.00

Kup Bilet

Bilety 19 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 17.04.2023 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Ida musiała przeprowadzić się do innego miasta i teraz jest "tą nową" w szkole Winterstein. Klasa nie przyjmuje jej z otwartymi ramionami. Jedyne wolne miejsce w ławce jest obok outsidera Benniego. Pewnego dnia wychowawczyni, panna Cornfield, zapowiada przyjazd niezwykłego człowieka. Ma ich odwiedzić Mortimer Morrison, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu magicznych zwierząt. Ich niezwykłość polega na tym, że potrafią rozmawiać z człowiekiem, którego biorą za przyjaciela. Magiczne zwierzę nigdy nie zostawi swojego przyjaciela w potrzebie. To najwierniejszy towarzysz, jakiego można sobie wyobrazić. W klasie Ida i Benni jako pierwsi mają magicznych przyjaciół. I nagle okazuje się, że wszyscy chcą się z nimi kumplować. Tymczasem w szkole zaczynają znikać różne przedmioty. Dzieciaki i magiczne zwierzęta muszą trzymać się razem, aby rozwiązać zagadkę szkolnego złodzieja.

FILIP

dramat wojenny, 125 minut

Seans

 • 23.04.2023 (niedziela), godz. 18.00

Kup Bilet

Bilety 19 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 17.04.2023 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Frankfurt 1943. Tytułowy bohater Filip jest typowym kosmopolitą i niezdolnym do głębszych uczuć uwodzicielem. W Polsce stracił całą rodzinę. Sam będąc w sercu nazistowskich Niemiec, ukrywa żydowskie pochodzenie i niejednokrotnie wymyka się śmierci. Pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu i beztrosko korzysta z uroków życia otoczony luksusem, pięknymi kobietami i przyjaciółmi z całej Europy. Jednak gdy wojna zaczyna zbierać krwawe żniwo wśród najbliższych mu osób, ten misternie zbudowany świat, który go otacza, rozsypuje się jak domek z kart...

CO W TRAWIE GRA

animacja, 82 minuty

Seans

 • 28.04.2023 (piątek), godz. 16.30
 • 30.04.2023 (niedziela), godz. 16.30

Kup Bilet

Bilety 19 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 17.04.2023 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Ket gra na gitarze w zespole złożonym z koników polnych. W pobliżu mieszka Antonina - księżniczka mrowiska, w którym zabroniona jest wszelka muzyka i panuje etos pracy. Antonina i Ket przypadkiem się spotykają i zaprzyjaźniają. Kiedy księżniczka zostaje porwana przez złowrogiego Anteodora - Ket i przyjaciele ruszają jej na ratunek.

JOHN WICK 4

thriller/akcja, 169 minut

Seans

 • 28.04.2023 (piątek), godz. 18.15
 • 30.04.2023 (niedziela), godz. 18.15

Kup Bilet

Bilety 19 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 17.04.2023 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.

Podobne wiadomości:

do góry