Strona główna/Aktualności/Kino MOKiS - repertuar na kwiecień

Kino MOKiS - repertuar na kwiecień

25 Marca 2022

Zapraszamy do zapoznania się z kwietniowym repertuarem KINA MOKiS.
Bilety - 17 zł (2D) można kupić w systemie on-line Bilety24.pl w terminach podanych w opisach filmów. Do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24.pl doliczana jest prowizja dla operatora +1 zł. Na terenie kina jest zakaz konsumpcji.

plakat kino IV

POTWORNA RODZINKA 2

animacja, 1 godz. 43 min.

Seanse:

 • 1.04.2022 (piątek) godz. 16.30
 • 2.04.2022 (sobota) godz. 16.00

KUP BILET

Bilety 17 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 28.03.2022 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Po ostatnich przygodach rodzina Wishbone’ów wróciła do normalnego życia pełnego mniejszych i większych kłopotów. Mały Max jako najniższy w klasie znów musi znosić żarty kolegów, a nastoletnia Fay nie może się pogodzić z faktem, że jej koleżanki są bardziej utalentowane. Tata znów tonie w morzu zawodowej nudy, a mama próbuje wykrzesać iskierkę ciepła, by rozpalić ogień domowego ogniska. Mimo to Wishbone’ów nie może zabraknąć na ślubie ich ukochanej Baby Jagi z upiornie uroczym Renfieldem. Niestety uroczystość zakłóci wtargnięcie Mili Starr Łowczyni Potworów, która sprzed samego ołtarza porwie wystrojoną Babę Jagę. W tej sytuacji rodzinka znów musi stać się potworna! Max wilkołak, Fay mumia, mama wampirka i tata Frankenstein wraz z triem nieodłącznych nietoperzy gotowi są stawić czoła nie tylko Mili Starr, ale całej jej przerażająco idealnej rodzinie, która najwyraźniej ma coś do potworów. Poszukując kryjówki Idealnych, nasi Potworni spotkają takich celebrytów potwornego świata jak Yeti, potwór z Loch Ness, a nawet sam King Congo! Wkrótce wszyscy odkryją, że nikt nie jest do końca idealny, ani całkiem potworny!

SONATA

biograficzny; 1 godz. 58 min.

Seanse:

 • 1.04.2022 (piątek) godz. 18.30
 • 2.04.2022 (sobota) godz. 18.00

KUP BILET

Bilety 17 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 28.03.2022 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Film opowiada prawdziwą historię Grzegorza Płonki, wybitnie utalentowanego, niepełnosprawnego pianisty, zwanego "Beethovenem z Murzasichla" (niewielkiej wsi na południu Polski, gdzie ponad trzydzieści lat temu artysta przyszedł na świat). Grzegorz od dzieciństwa ma problemy w komunikowaniu się z otoczeniem. Diagnoza lekarska wskazuje na autyzm, ale okazuje się błędna. Kiedy chłopiec ma kilkanaście lat, wychodzi na jaw, że faktyczną przyczyną jego trudności w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi jest niedosłuch. Dzięki aparatowi słuchowemu Grzegorz zyskuje wreszcie dostęp do świata dźwięków. Zakochuje się w muzyce, zwłaszcza w twórczości głuchego geniusza - Ludwiga van Beethovena, a szczególnym upodobaniem obdarza "Sonatę Księżycową". Marzy o tym, by zostać pianistą i wystąpić na koncercie w filharmonii. Nikt jednak nie wierzy, że marzenie niedosłyszącego chłopaka, nawet przy zastosowaniu aparatury wspomagającej narząd słuchu, może się spełnić. Nikt… poza samym Grzegorzem Płonką i jego najbliższymi.

ZAJĄC MAX: MISJA PISANKA

animacja, 1 godz. 20 min.

Seanse:

 • 9.04.2022 (sobota) godz. 16.30
 • 10.04.2022 (niedziela) godz. 16.00

KUP BILET

Bilety 17 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 4.04.2022 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Młody, ale odważny Zając Max zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi będzie mógł odkryć super moce, które pozwolą mu chronić Wielkanoc. Niestety tuż przed pierwszym treningiem dzieje się coś niewyobrażalnego - Złota Pisanka, które jest źródłem całej świątecznej magii, traci swój blask i staje się czarna… Nadchodząca Wielkanoc jest w wielkim niebezpieczeństwie! Za wszystkim stoi były uczeń Zajęczej Akademii oraz dobrze wszystkim znana rodzinka lisów, która ostrzy swoje kły i pazurki na tegoroczne pisanki. Max wspólnie ze swoją najlepszą przyjaciółką zrobią wszystko co w ich mocy, aby ocalić Wielkanoc. Jedynym ratunkiem okazuje się jeden z lisów. Czy można zaufać komuś, kto na co dzień obnosi się z rudą kitą? Oto początek wielkiej przygody, ale też lekcji o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna!

PIOSENKI O MIŁOŚCI

dramat; 1 godz. 30 min.

Seanse:

 • 9.04.2022 (sobota) godz. 18.30
 • 10.04.2022 (niedziela) godz. 18.00

KUP BILET

Bilety 17 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 4.04.2022 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on się bawi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę: ona wciąż przed nim ucieka, on potrafi łgać jak z nut. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis?

TO NIE WYPANDA

animacja, 1 godz. 25 min.

Seanse:

 • 23.04.2022 (sobota) godz. 16.30
 • 24.04.2022 (niedziela) godz. 16.00

KUP BILET

Bilety 17 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 18.04.2022 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

W filmie Disneya i Pixara pt. „To nie wypanda” poznajemy Mei Lee, pewną siebie trzynastolatkę, szkolną kujonkę i idealną, nie sprawiającą kłopotów córkę. Jednak czas dojrzewania zmieni dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jej nadopiekuńcza, by nie powiedzieć natrętna, mama Ming nie odstępuje jej na krok, co tylko pogłębia frustrację nastolatki. A jakby tego było mało, za każdym razem, gdy Mei odczuwa silne emocje (czyli praktycznie ZAWSZE), zmienia się w ogromną… pandkę rudą!

MARZEC 68

dramat / romans; 2 godz.

Seanse:

 • 23.04.2022 (sobota) godz. 18.30
 • 24.04.2022 (niedziela) godz. 18.00

KUP BILET

Bilety 17 zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 18.04.2022 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +1 zł.

Warszawa, rok 1968. Studenci protestują przeciwko bezprawnemu relegowaniu kolegów z uczelni oraz w obronie zdjętych z afisza „Dziadów”, w reżyserii Kazimierza Dejmka, wystawianych w Teatrze Narodowym. Wśród protestującej młodzieży są także Hania i Janek. Ich rodziny znajdują się po dwóch stronach marcowej barykady. Młodzi i szaleńczo w sobie zakochani, niczym w dramacie Szekspira „Romeo i Julia”, w ogarniętym buntem kraju, walczą o swoje uczucie. Czy ich miłość przetrwa? Czy zdołają pokonać przeciwności, które stawia przed nimi los?

Podobne wiadomości:

do góry