Strona główna/Aktualności/Koncert Grażyny Łobaszewskiej & Ajagore

Koncert Grażyny Łobaszewskiej & Ajagore

12 Lutego 2020

W lutym nie może zabraknąć w Oleśnicy jazzu! W ramach kontynuowania oleśnickiej tradycji jazzowych koncertów zapraszamy na koncert Grażyny Łobaszewskiej!

Zapraszamy 12 lutego 2020 r. o godz. 19.00 do sali widowiskowej MOKiS w Oleśnicy na koncert Grażyny Łobaszewskiej & Ajagore „Łobaszewska – Największe przeboje”.

Bilety w cenie 50 złotych można kupić online od 1.01.2020 r.

To wyjątkowy przegląd wszystkich artystycznych dokonań Artystki w odświeżonych, zaskakujących i porywających aranżacjach muzyków grupy AJAGORE. W programie koncertu nie zabraknie ponadczasowych utworów takich jak: Brzydcy, Gdybyś, czy Czas nas uczy pogody. Pojawią się też niezwykle dawno niewykonywane na żywo, m. in. Zakład dla normalnych, Ołów, Rycerz przegranych spraw i… niespodzianki.

Warto zauważyć, iż utwory te pomimo upływu lat są niestety wciąż aktualne, a ich wymowa w dzisiejszych, niespokojnych czasach wydaje się być jeszcze mocniejsza. Z racji wyjątkowego charakteru tych wydarzeń, Artystka postanowiła również oddać hołd niezapomnianemu Czesławowi Niemenowi, pamiętając o przypadającej w 2019 roku 80. rocznicy jego urodzin. Koncert zwieńczą utwory z ostatnich płyt Grażyny Łobaszewskiej – „Przepływamy” i jubileuszowego wydanego w 2017 krążka „Sklejam się”.

Fanów dobrej muzyki nie może najzwyczajniej w świecie na tym koncercie zabraknąć!

Koncert Grażyny Łobaszewskiej

Podobne wiadomości:

do góry