Strona główna/Aktualności/Koncert Orkiestry Sił Powietrznych USA w Europie "The (..)

Koncert Orkiestry Sił Powietrznych USA w Europie "The Ambassadors Rock Band"

30 Września 2022

Zapraszamy 13 października 2022 o godz. 18.00 na koncert Orkiestry Sił Powietrznych USA w Europie "The Ambassadors Rock Band", który odbędzie się sali widowiskowej MOKiS.
Bezpłatne wejściówki do odbioru w MOKiS od 01.10.2022. UWAGA! BRAK WEJŚCIÓWEK!

 plakat

 

The Ambassadors Rock Band, zespół będący częścią orkiestry Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych stacjonujących w Europie -USAFE Band, przyjedzie do Polski z serią koncertów  w dniach 11 - 20 października, 2022. 10 osobowy zespół rockowy zagra i zaśpiewa na scenach Brzegu Dolnego, Wrocławia, Oleśnicy, Opola, Katowic, Suchej Beskidzkiej, Bielsku-Białej, Jarosławia, Przemyśla między innymi utwory takie jak Valerie, Rock with You, Levitating.

Orkiestra w pełnym 45 osobowym składzie działa nieprzerwanie od 1943 roku przy bazie Ramstein Air Base w Niemczech. Repertuar odzwierciedla stylistycznie różnorodne dziedzictwo amerykańskiej i europejskiej muzyki - od sceny broadwayowskiej i muzyki z hollywoodzkich superprodukcji filmowych - po dźwięki rodem z Nowego Orleanu, rock i standardy jazzowe.

USAFE Band koncertuje na scenach całej Europy, dając blisko 300 koncertów rocznie, budując „muzyczne mosty” i zawsze ciepło zapisując się w sercach publiczności.

Podobne wiadomości:

do góry