Strona główna/Aktualności/Koncert Walentynkowy Radka Bieleckiego z Zespołem

Koncert Walentynkowy Radka Bieleckiego z Zespołem

5 Stycznia 2023

Zapraszamy 11 lutego 2023 o godzinie 18.00 na Walentynkowy Koncert Radka Bieleckiego z Zespołem.
Bilety w cenie 40*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 09.01.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 3 zł).

Bielecki plakat

Kup Bilet

Bilety w cenie 40*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 09.01.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 3 zł).

Radek Bielecki

Radek Bielecki, bezsprzeczny fundament wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka wyrusza w trasę koncertową promującą jego pierwszą autorską płytę. Płytę, która notabene nagrana została wiele lat temu i do dnia dzisiejszego nie ujrzała światła dziennego. To prawdziwy "biały kruk" dla każdego melomana oraz wielbiciela wyszukanych i głębokich tekstów. Przyszedł w końcu czas aby wyciągnąć z szuflady dziesiątki autorskich tekstów, które tną współczesne czasy jak bicz skórę, zmuszają do refleksji nad życiem, nad kondycją światopoglądową naszego kraju, nad płytkością słów i działań, którym bezwiednie ulegamy każdego dnia. A wszystko to okraszone komentarzami i anegdotami w stylu "neo-nówkowym" z dużą dawką humoru i satyry i prawdziwego życia.

Artyście na scenie towarzyszy pięcioosobowy zespół fantastycznych muzyków znanych ze wszystkich najważniejszych i największych scen naszego kraju. To oni są winni aranżów muzycznych Radka:

  • Dawid Korbaczyński - gitara (założyciel i aktualny twórca sukcesu zespołu Mikromusic)
  • Rober Jarmużek - piano (Mikromusic)
  • Michał Maliński - perkusja (perkusista "Męskie Granie" oraz dowódca sekcji rytmicznych Kasi Nosowskiej, Grubsona czy Jareckiego)
  • Piotr Sypień - bas (niskie tony Stana Borysa i Kabaretu Neo-Nówka)
  • Wojciech Szklarkowski - akordeon (główny miech Neo-Nówki i formacji Żarówki)

Ten koncert koniecznie trzeba usłyszeć i zobaczyć!

Podobne wiadomości:

do góry