Strona główna/Aktualności/Koncert Wiktora Dyduły z zespołem

Koncert Wiktora Dyduły z zespołem

21 Grudnia 2023

Zapraszamy 14 stycznia 2024 roku o godzinie 18.00 do sali widowiskowej MOKiS w Oleśnicy na koncert Wiktora Dyduły z zespołem. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 21.12.2023 (*do sprzedawanych biletów doliczana jest prowizja dla operatora w wysokości 3 zł).

 

plakat koncertu Wiktor Dyduła

Kup Bilet

Bilety w cenie 50zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 21.12.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 3 zł).

 

Wiktor Dyduła to młody i niezwykle utalentowany wokalista, który dał się poznać szerszej publiczności docierając do finału jednego ze znanych polskich programów typu „talent show“.

Od czasu debiutu regularnie dostarcza słuchaczom autorskie kompozycje, które w tym roku zamknął w swoim pierwszym albumie: „Pal Licho!“. Tytuł płyty jest nieprzypadkowy, bowiem odzwierciedla charakter i podejście Artysty do życia. Na krążku znalazły się single „Ćwierć wieku“, „Koło Fortuny“, tytułowe „Pal Licho!“, „Adios“ czy wreszcie, pokryty złotem singiel „Dobrze wiesz, że tęsknię“.

W 2023 roku Wiktor dał się poznać publice Męskiego Grania, biorąc udział w projekcie Wodecki Twist pod dyrekcją Kamila Patera.

Koncerty Wiktora, to przepełnione energią, gitarowymi brzmieniami, pop-rockowe kompozycje, w których warstwa liryczna zatrzymuje i skłania do refleksji.
Poza niewątpliwym talentem wokalnym, mocną stroną Wiktora są także zdolności kompozytorskie i niezwykła charyzma, dzięki czemu wypracował sobie swój własny, charakterystyczny styl, zarówno w muzyce, jak i wizerunkowo.

 

Podobne wiadomości:

do góry