Strona główna/Aktualności/Koncert na Dzień Kobiet - Przeboje Krzysztofa Krawczyka

Koncert na Dzień Kobiet - Przeboje Krzysztofa Krawczyka

26 Stycznia 2023

Zapraszamy 11 marca 2023 roku o godzinie 18.00 do sali widowiskowej MOKiS na koncert z okazji Dnia Kobiet - Przeboje Krzysztofa Krawczyka.
Bilety w cenie 60*zł do nabycia w serwisie Bilety24.pl od 01.02.2023 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24.pl doliczana jest prowizja dla operatora +5 zł).

plakat

Kup Bilet

Bilety 60*zł do kupienia w systemie Bilety24.pl od 01.02.2023 r. Do ceny biletów doliczana jest prowizja operatora +5 zł.

MIROSŁAW DEREDAS

posiada niesamowity talent wokalny. W trakcie przygody z muzyką śpiewał różnorodne kompozycje od popu poprzez swing, soul, rock’n’roll, country, piosenki i pieśni religijne aż po dance, folk, muzykę cygańską i biesiadną. Ze względu na swój repertuar przedstawiany jest na koncertach jako Polski Elvis Presley.
Niezmiennie od wielu lat wszystkie koncerty Mirka zarówno kameralne występy, duże recitale czy wielkie plenerowe spektakle wzbudzają niesamowite emocje widzów. Występując na scenie widać różne reakcje ludzi. Bawią się, śpiewają teksty piosenek, tańczą albo ocierają łzy wzruszenia kiedy przebój sprzed lat przypomina rodzinny dom, dzieciństwo, lata młodości i inne sceny z życia.
Koncert składa się niemal wyłącznie z samych wielkich przebojów Krzysztofa Krawczyka. Od najstarszych do najnowszych. Publiczność usłyszy ballady, utwory dynamiczne, bardziej refleksyjne i z przesłaniem. Od kultowego Rysunku na szkle, poprzez piosenki Gdy nam śpiewał Elvis Presley, Pamiętam Ciebie z tamtych lat i inne. Recital kończy się przejmującymi wersjami utworów Jak minął dzień oraz Już nie obejrzę się.

 

Podobne wiadomości:

do góry