Strona główna/Aktualności/Koncert operetkowy - „Zaczarowany Świat Operetki i (..)

Koncert operetkowy - „Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu”

12 Stycznia 2022

Uwaga! Od dnia 20.01.2022 do odwołania bilety na wydarzenia i seanse można zakupić wyłącznie poprzez serwis Bilety24.pl

Zapraszamy 23 stycznia o godzinie 17.00 do sali widowiskowej MOKiS na koncert "Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu". Bilety w cenie 45 zł * do nabycia w systemie BIilety24.pl od 10.01.2022 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 3 zł).
Uczestnicy wydarzenia są zobowiązani do zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i noszenia maseczek.

 

plakat

 

INFORMACJE O KONCERCIE

„Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu” to połączenie dwóch koncertów: Gali operetkowej oraz Przebojów musicalowych. W tym programie zebraliśmy największe hity rozbrzmiewające w teatrach muzycznych na całym świecie. W repertuarze znajdą się znane i lubiane arie oraz duety z operetek i musicali ("Usta milczą, dusza śpiewa", "Czardasz Maricy", "Twoim jest serce me", "Przetańczyć całą noc"), a także szlagiery ("Brunetki, blondynki" czy "Tango jalousie"). Zaczarowany ,,Świat Operetki i Musicalu" to wyjątkowa uczta dla ducha i ucha.

KUP BILET

Bilety w cenie 45 zł * do nabycia w systemie BIilety24.pl od 10.01.2022 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 3 zł).

Uwaga! W dniu koncertu tj. 23 stycznia kasa MOKiS będzie NIECZYNNA. Bilety w tym dniu można zakupić wyłącznie online w serwisie Bilety24.pl.

KOMUNIKAT nr 1 z dnia 14.01.2022

Nowe zasady organizacyjne Sali Widowiskowej MOKiS w związku z COVID-19

W celu dbania o bezpieczeństwo widzów wprowadziliśmy nowe zasady organizacyjne w Sali Widowiskowej MOKiS:

 1. Wartość procentowa liczby miejsc z ogółu dostępnych miejsc na sali przeznaczonych dla osób niezaszczepionych oraz osób odmawiających podania informacji o szczepieniu wynosi 30 %.
 2. Do limitu z pkt.1, zgodnie z obecnymi przepisami, nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko Covid-19, za które uważa się osoby posiadające cyfrowe zaświadczenie COVID lub zaświadczenie o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 uznawane za równoważne z zaświadczeniami wydawanymi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r. w sprawie ram wydawania, weryfikowania i uznawania interoperacyjnych zaświadczeń o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 (unijne cyfrowe zaświadczenie COVID) w celu ułatwienia swobodnego przemieszczania się w czasie pandemii COVID-19
 3. Preferowaną opcją zakupu biletu jest zakup poprzez serwis Bilety24.pl. Bilet w Kasie biletowej można zakupić godzinę przed seansem lub wydarzeniem
 4. Do Sali Widowiskowej MOKiS można wejść i wyjść wyłącznie wejściem głównym.
 5. Płyny dezynfekujące dostępne są w holu przy wejściu głównym i przed wejściem na salę widowiskową.
 6. Sala widowiskowa jest dezynfekowana i wietrzona pomiędzy seansami i wydarzeniami.
 7. Widzowie zobowiązani są do: 
 • noszenia maseczek zakrywających usta i nos,
 • dezynfekcji rąk przed wejściem na teren sali,
 • zachowania dystansu społecznego,
 • opuszczania sali przez wskazane przez organizatora wyjścia z zachowaniem wymaganego dystansu,

Liczymy na to, że dzięki współpracy nas Wszystkich oraz stosowaniu się do aktualnych zasad sanitarnych będziecie Państwo mogli skorzystać z naszej oferty kulturalnej.

Podobne wiadomości:

do góry