Strona główna/Aktualności/Koncert z okazji Dnia Mamy - "Zielono Mi. 85 okruchów z (..)

Koncert z okazji Dnia Mamy - "Zielono Mi. 85 okruchów z życia Agnieszki Osieckiej”

28 Kwietnia 2022

Zapraszamy 21 maja 2022 r. o godzinie 17.00 na koncert z okazji Dnia Mamy - "Zielono Mi. 85 okruchów z życia Agnieszki Osieckiej” w wykonaniu Artystów Sceny pod Regałem. Bilety w cenie 35 zł* do nabycia w systemie BIilety24.pl od 01.05.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +2 zł).

 

plakat

Informacje o koncercie

Będzie to spektakularne wydarzenie, podczas którego zaprezentują się wspaniałe wokalistki z całej Polski, które przypomną Państwu najpiękniejsze przeboje polskiej muzyki z tekstami naszej, ukochanej poetki! Recital ten powstał na początku października 2021 roku jako hołd dla mistrzyni słowa, która wtenczas obchodziła jubileusz 85 urodzin. Jest to swoista muzyczna podróż po meandrach jej twórczości począwszy od najwcześniejszych etapów jej życia zawodowego, kończąc na ostatnich frazach napisanych pod koniec życia.

                                

Zaśpiewają m.in. Ewa Soszyńska, Alicja Konarska, Adrianna Górka, Eliza Mark, Malwina Rabenda, Anna Kaltbach. Przy fortepianie zasiądzie dyrektor artystyczny Sceny pod Regałem, Michał Hadasik, który oprócz swej wirtuozerii i licznych improwizacji uraczy Was swą legendarną gawędą i przytoczy kilka mniej lub bardziej znanych historii i anegdot z życia mistrzyni słowa!

 

W repertuarze nie zabraknie takich przebojów jak: " Małgośka", " Niech żyje Bal", " Wielka Woda", "Od nocy do nocy", "Okularnicy" czy choćby " Miasteczko Cud" !

 

KUP BILET

Bilety w cenie 35 zł* do nabycia w systemie BIilety24.pl od 01.05.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +2 zł).

Podobne wiadomości:

do góry