Strona główna/Aktualności/Konkurs ThisPLACED "TU UMIEJSCOWIENI" dla młodych artystów

Konkurs ThisPLACED "TU UMIEJSCOWIENI" dla młodych artystów

4 Listopada 2022

W październiku 2022 roku nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Ochrony Krajobrazu, która jest partnerem projektu ThisPLACED „Odkrywanie na nowo krajobrazów i tożsamości kulturowych regionów Unii Europejskiej” realizowanego w ramach programu Kreatywna Europa 2021-2027. W ramach współpracy będziemy promować w Oleśnicy działania projektowe, a także uczestniczyć w spotkaniach grupy roboczej składającej się z przedstawicieli dolnośląskich instytucji.

Zapraszamy młodych artystów (18-31 lat) do udziału w konkursie na stworzenie artystycznej pamiątki nawiązującej do historii i wielokulturowości Dolnego Śląska.

plakat ThisPlaced

Informacje o konkursie

Celem konkursu ThisPLACED „Tu Umiejscowieni” jest stworzenie artystycznej pamiątki nawiązującej do historii i wielokulturowości Dolnego Śląska. Konkurs organizowany jest w ramach projektu ThisPLACED „Odkrywanie na nowo krajobrazów i tożsamości regionów kulturowych w Unii Europejskiej” realizowanego przy wsparciu programu Kreatywna Europa 2021-2027.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Ochrony Krajobrazu.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

  1. Konkurs adresowany jest do osób w wieku 18 - 31 lat.
  2. Samodzielne stworzenie pracy konkursowej.
  3. Dowolna forma artystyczna (np. wytwory rękodzieła artystycznego, drobne przedmioty codziennego użytku, fotografie, grafiki i inne).
  4. Zgłoszenie pracy konkursowej poprzez wypełnienie i przekazanie formularza zgłoszeniowego w terminie do 16 stycznia 2023 r.
  5. Przekazanie podpisanego oświadczenia o akceptacji regulaminu i zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Harmonogram konkursu:

  1. 10 października 2022 r. - ogłoszenie Konkursu;
  2. 16 stycznia 2023 r. - zakończenie przyjmowania prac;
  3. 31 stycznia 2023 r. - ogłoszenie wyników I etapu i powiadomienie drogą mailową autorów wybranych prac o przejściu do II etap;
  4. 15 lutego 2023 r. - ostateczny termin otrzymania przez organizatora wykonanej pamiątki na adres wskazany przez organizatora;
  5. 15 marca 2023 r. - ogłoszenie wyników na stronie organizatora http://www.krajobraz.edu.pl/ oraz powiadomienie droga mailową autorów wybranych prac o wygranej.

I etap konkursu:

Wysłanie min. 3 zdjęć i/lub materiału wideo stworzonej pamiątki w terminie do 16 stycznia 2023 r.

II etap konkursu:

Wysłanie wykonanej pamiątki na adres wskazany przez organizatora.

Wygrana:

Zwycięzca będzie reprezentował Polskę na międzynarodowych warsztatach artystycznych ThisPLACED „Tu Umiejscowieni” w jednym z trzech krajów partnerskich: Hiszpanii, Włoszech lub Serbii.

Regulamin i kontakt do Organizatora

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie Fundacji Ochrony Krajobrazu

Osoba kontaktowa - Anna Kraszewska, akraszewska@krajobraz.edu.pl, 782 433 630

Podobne wiadomości:

do góry