Strona główna/Aktualności/Konkurs "Wielki Quiz Wiedzy o Unii Europejskiej"

Konkurs "Wielki Quiz Wiedzy o Unii Europejskiej"

7 Października 2020

Punkt Informacji Europejskiej Europe-Direct Wrocław zaprasza do udziału w konkursie "Wielki Quiz Wiedzy o Unii Europejskiej"!

Czy myślisz, że o Unii Europejskiej i jej państwach członkowskich wiesz dużo? Czy znasz historię integracji europejskiej? Czy chcesz sprawdzić swoją wiedzę o UE i jej instytucjach?

Jeśli choć na jedno powyższe pytanie odpowiedziałaś/eś - TAK - zachęcamy Cię do wzięcia udziału w przygotowanym przez nas konkursie "Wielki Quiz Wiedzy o Unii Europejskiej"! Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Quiz składa się z 25 pytań jednokrotnego wyboru. Na udzielenie odpowiedzi na każde pytanie masz jednak tylko 30 sekund!

W konkursie "Wielki Quiz Wiedzy o Unii Europejskiej" mogą wziąć osoby które ukończyły 16 rok życia oraz są zdolne do czynności prawnych, a także zamieszkują województwo dolnośląskie. Aby rozpocząć wypełnianie quizu należy na samym początku podać swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe oraz zaakceptować reglulamin oraz klauzulę RODO.

Każdy uczestnik może wziąć w konkursie udział tylko raz. Więcej w Regulaminie.

Zapraszamy do wypełnienia Wielkiego Quizu Wiedzy o Unii Europejskiej.

Na podstawie wyników Jury konkursowe wyłoni 8 laureatów z podziałem na I, II, III miejsce oraz 5 wyróżnień.

Nagrodą w konkursie jest:

  • I miejsce - Gra planszowa „Gwiezdny Express” oraz zestaw gadżetów i materiałów informacyjnych PIE Europe Direct - Wrocław;
  • II miejsce - Parasol z logotypem PIE Europe Direct - Wrocław oraz zestaw drobnych gadżetów oraz materiały informacyjne PIE Europe - Direct Wrocław;
  • III miejsce - Kubek termiczny z logotypem PIE Europe Direct - Wrocław oraz zestaw drobnych gadżetów i materiały informacyjne PIE Europe - Direct Wrocław;
  • 5 wyróżnień - zestaw drobnych gadżetów i materiały informacyjne PIE Europe - Direct Wrocław.

Konkurs "Wielki Quiz Wiedzy o Unii Europejskiej" będzie trwał w dniach 6 - 20 października 2020 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 27 października 2020 r. na stronie internetowej Europe Direct oraz profilu na Facebooku i Twitterze.

plakat UE flaga

do góry