Strona główna/Aktualności/Mikołajkowy spektakl teatralny dla dzieci "Kopyta w (..)

Mikołajkowy spektakl teatralny dla dzieci "Kopyta w górę" SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA!

25 Października 2022

Zapraszamy 3 grudnia 2022 o godzinie 17.00 na Mikołajkowy spektakl teatralny dla dzieci "Kopyta w górę" w wykonaniu Teatru Kultureska, który odbędzie się w sali widowiskowej MOKiS.
Bilety w cenie 20 zł* do nabycia w systemie Bilety24.pl od 15.11.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +1 zł).

plakat Mikołajki

 

Informacja o spektaklu

"Kopyta w górę!" to spektakl musicalowy o mikołajkowo-świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska, oparty na autorskim scenariuszu. Przedstawienie, dzięki świątecznej oprawie scenicznej (scenografii i kostiumom), magicznej muzyce i oryginalnej fabule przeniesie widzów w wyjątkowy świat. Gwarantujemy 60 minut rodzinnej rozrywki, pełnej dobrego humoru, zachwycających postaci i wspólnej zabawy! Spektakl pokazuje dzieciom, że marzenia się spełniają, a każdy dzień można uczynić świętem.

Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu - staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji, dzięki interaktywnemu charakterowi widowiska.

W spektaklu wśród postaci pojawi się także najbardziej magiczny bohater Świąt - Święty Mikołaj.

Czas trwania spektaklu: 55 minut.

Wszystko już gotowe - Renifer Renia i Renifer Rózia ostrzą kopyta i ćwiczą piruety na nocną podróż z saniami pełnymi prezentów. Choć wszystko działa bezbłędnie, jak za każdym razem - w tym roku renifery czeka niespodzianka. Zapewne o tym nie wiecie, ale raz na tysiąc lat św. Mikołaj pozwala ciągnąć swoje sanie innemu zwierzęciu pociągowemu niż reniferowi. W tym roku do reniferów dołączy nieoczekiwany gość, dzięki któremu na biegunie zrobi się przezabawnie.

Jak to się stało, że do zaprzęgu reniferów dołączył Osiołek Olek? Czy to pomyłka? Co zrobić, kiedy na biegunie szaleje burza elektromagnetyczna i wszyscy, łącznie z Mikołajem, tracą swoje magiczne moce? Jakie tajemnice skrywa św. Mikołaj?

Na te pytania poznacie odpowiedź, oglądając nasze magiczne widowisko muzyczne!

Podobne wiadomości:

do góry