Strona główna/

Muzyczne Lato w Amfiteatrze

24 Czerwca 2026

Zapraszamy na pierwszy koncert tegorocznego cyklu „Muzyczne Lato w Amfiteatrze”. 5 lipca 2026 roku o godz. 17:00 w Amfiteatrze Nad Stawami wystąpią Kuba Kęsy i Marta Łobos z programem „Od Memphis do Montrealu”. Podczas wyjątkowego wieczoru usłyszymy piosenki największych legend muzyki – Elvisa Presleya, Boba Dylana, Johnny’ego Casha i Leonarda Cohena. Będzie to muzyczna podróż pełna niezapomnianych melodii, emocji i ponadczasowych utworów, które od lat poruszają kolejne pokolenia słuchaczy.

Plakat informacyjny

Podobne wiadomości:

do góry