Strona główna/Aktualności/Nowy odcinek podcastu "Pani, kiedyś to było..."

Nowy odcinek podcastu "Pani, kiedyś to było..."

31 Maja 2021

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu o mikrohistoriach opowiadających o życiu kulturalno-rozrywkowym oleśniczan. Bohaterem odcinka jest Pan Zenek, który opowie Wam historie i ciekawostki zwiazane z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sztuki w Oleśnicy.

plakat

Informacja o projekcie "Pani, kiedyś to było..."

“Pani, kiedyś to było…”. Ten zwrot pada niejednokrotnie, gdy wspominamy i z sentymentem patrzymy w przeszłość. Dlatego właśnie tak nazwaliśmy nowy projekt Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy.

Projekt w formie podcastów do odsłuchu realizowany jest przez Oleśnicki Dom Spotkań z Historią i ma na celu przybliżenie historii naszego miasta. Ale nie są to wzniosłe historie dotyczące wojen, zabytków czy wielkich nazwisk.

Więcej informacji o projekcie „Pani, kiedyś to było…” i linki do poprzednich odcinków podcastu znajdziecie w zakładce Nasza działalność.

Informacja o odcinku

Co ludzie zostawiają pod fotelami w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy? Która gwiazda wyjechała z Oleśnicy zaraz po koncercie? Jak przez lata zmieniły się Dni Oleśnicy i Dni Europy?

Na te i wiele więcej pytań odpowiada w naszym podcaście „Pani, kiedyś to było…” Pan Zenon, pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy.

Pana Zenka znają chyba wszyscy uczestnicy kultury w naszym mieście.  Z kina, koncertów lub imprez plenerowych... Dlatego tym bardziej zachęcamy do wysłuchania odcinka.

Serdecznie dziękujemy Panu Zenkowi za przyjęcie zaproszenia i udzielenie nam wywiadu. To była duża przyjemność gościć Pana.

Wysłuchaj podcastu

Serwis Anchor

Serwis Spotify (link dla użytkowników zarejestrowanych w serwisie Spotify)

Podobne wiadomości:

do góry