Strona główna/Aktualności/"Obywatel jazz" - Bolewski i Tubis grają Ciechowskiego

"Obywatel jazz" - Bolewski i Tubis grają Ciechowskiego

3 Października 2022

Zapraszamy 10 listopada 2022 o godz. 18.00 na koncert duetu Bolewski & Tubis - "Obywatel jazz" pamięci Grzegorza Ciechowskiego, który odbędzie się sali widowiskowej MOKiS. Bilety w cenie 30 zł* do nabycia w systemie BIilety24.pl od 07.10.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +2 zł).

 

plakat

 

 

Bolewski & Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet, Radosław Bolewski - wokal, perkusja oraz Maciej Tubis - fortepian i syntezator basowy. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. Bolewski & Tubis ma na koncie doskonale przyjęty projekt "Obywatel Jazz" poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego z którym od 2021 roku koncertuje w wielu miastach Polski, m. in.: Radio 357 czy Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu.

KONCERT„Obywatel Jazz” umacnia pamięć o nieodżałowanym Grzegorzu Ciechowskim. Jego muzyka inkarnuje się w sztuce innych artystów. Bolewski i Tubis postanowili przypomnieć część repertuaru Obywatela G.C. i Republiki.

Zespół wydał także dwie autorskie płyty: Lunatyk 2018 i Bez końca 2020, doskonale przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych. To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.

KUP BILET

Bilety w cenie 30 zł* do nabycia w systemie BIilety24.pl od 07.10.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +2 zł).

 

 

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry