Strona główna/Aktualności/Repertuar Wakacyjnego Kina Plenerowego

Repertuar Wakacyjnego Kina Plenerowego

20 Czerwca 2022

Niniejszym ogłaszamy wszem i wobec, że oleśniczanie wybrali filmy, które wyświetlimy w Amfiteatrze nad Stawami.

Oto szczegółowy harmonogram Wakacyjnego Kina Plenerowego:

 • 23 lipca 2022 o godz. 20:30 - Moje wspaniałe życie
 • 6 sierpnia 2022 o godz. 20:30 - Hazardzista
 • 20 sierpnia 2022 o godz. 20.00 - Jak wywołałem byłą żonę

Dziękujemy za udział w ankiecie i serdecznie zapraszamy do wakacyjnego, MOKiS-owego kina pod chmurką.

plakat plenerMoje wspaniałe życie (film z ukraińskimi napisami)

 • Seans 23.07.2022, godz. 20.30, Amfiteatr nad Stawami, wstęp wolny
 • Komedia obyczajowa Polska
 • Czas trwania 1 godz. 40 minut

Troskliwa córka, wyluzowana matka, lubiana nauczycielka, żona, z którą można konie kraść - Joanna - w każdej z tych ról wypada doskonale. I w żadnej z nich od dawna nie czuje się sobą. Dlatego prowadzi podwójne życie, ma tajemnicę, którą nie dzieli się z nikim. Bo gdyby ktoś się dowiedział, byłby to koniec wszystkiego, co w jej świecie wydaje się takie "wspaniałe". To historia kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką. Czy jednak wystarczy jej odwagi, by się zbuntować, zatrząść posadami małżeństwa, stracić reputację i sięgnąć po to, na czym naprawdę jej zależy?

Hazardzista

 • Seans 6.08.2022, godz. 20.30, Amfiteatr nad Stawami, wstęp wolny
 • Dramat / Thriller Wielka Brytania / Chiny / USA
 • Czas trwania 1 godz. 49 minut

Martin Scorsese przedstawia: Oscar Isaac w znakomitej, magnetyzującej roli w odurzającym, gęstym, pełnym napięcia, które niemal rozsadza ekran thrillerze (Variety). Wciągająca od pierwszej minuty opowieść, która trzyma w napięciu niczym gra o najwyższą stawkę, to według prestiżowej organizacji National Board of Review jeden z najlepszych filmów mijającego roku. „Hazardzista” w kinach już 28 stycznia! William (Oscar Isaac) w pojedynkę podróżuje po Stanach, jeżdżąc od kasyna do kasyna. Nigdzie nie zatrzymuje się na dłużej, nie ujawnia swojej prawdziwej tożsamości i obsesyjnie dba o to, by pod żadnym pozorem nie zostawiać po sobie śladów. Ma wszystko pod kontrolą, do momentu gdy w jednym z kasyn trafia na Cirka (Tye Sheridan), syna dawnego kolegi, z którym służył w armii. Chłopak zna nie tylko prawdziwe nazwisko Williama, ale też jego mroczną przeszłość. Gdy staje się jasne, że ich spotkanie nie jest przypadkowe, a Cirk chce, by William pomógł mu naprostować sprawy, które dotyczą ich obojga, mężczyzna zostaje zmuszony do podjęcia ryzykownej akcji.„Hazardzista” to film w reżyserii nominowanego do Oscara Paula Schradera, scenarzysty kultowych produkcji „Taksówkarz” i „Wściekły byk” Martina Scorsese. W roli głównej zobaczymy genialnego Oscara Isaaca, jedną z największych aktorskich gwiazd tej jesieni, który wystąpił w takich hitach jak „Diuna” Denisa Villeneuve'a, czy miniserial „Sceny z życia małżeńskiego”. W filmie „Hazardzista” na ekranie towarzyszy mu czterokrotnie nominowany do Oscara Willem Dafoe, a także Tye Sheridan oraz Tiffany Haddish.

Jak wywołałem byłą żonę

 • Seans 20.08.2022, godz. 20.00, Amfiteatr nad Stawami, wstęp wolny
 • Fantasy / Komedia / Romans Wielka Brytania
 • czas trwania 1 godz. 35 minut

Takich filmów nam teraz potrzeba, na takie filmy czekamy! „Jak wywołałem byłą żonę” to przebojowa komedia o małżeństwie, w którego życie niezłe zamieszanie wprowadza... duch poprzedniej żony! W rolach głównych znakomici Dan Stevens, Leslie Mann, Isla Fisher i Judi Dench w swojej najzabawniejszej roli! Komedia nie z tej ziemi!

do góry