Strona główna/Aktualności/Spektakl Mikołajkowy ELFY TRZY do obejrzenia online 6 (..)

Spektakl Mikołajkowy ELFY TRZY do obejrzenia online 6 grudnia!

2 Grudnia 2020

W ramach naszej akcji  KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTA zapraszamy Was 6 grudnia do obejrzenia Mikołajkowego spektaklu ELFY TRZY.

"Elfy Trzy" w wykonaniu Teatru Kultureska z Krakowa to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo-scenograficznej. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy, które swoimi psotami rozśmieszą dzieci do łez!! Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! To autorska historia, która wciągnie najmłodszego widza w dobrą zabawę. Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera piękny edukacyjny morał. 

plakat Elfy Trzy

Jak rozpakować nasz prezent?

  • Spektakl będzie dostępny online 6 grudnia od godziny 15.00 do 19.00.

Uwaga! Spektakl trwa 60 minut, więc zacznijcie go oglądać najpóźniej kilka minut przed 19.00!

Obejrzyj zwiastun

Fabuła

Elf Edek, Elf Ela i Elf Ewa - to zgrana mikołajowa brygada, której zawsze udaje się przygotować święta na tip top! Biegun północny pęka od prezentów, strojne choinki oświetlają okolicę, a Mikołaj udaję się na odpoczynek przed nocną podróżą dookoła świata… Czy coś może zmącić tę wyjątkową świąteczną atmosferę? Czy w jedną godzinę można zrujnować rok przygotowań? Co by się stało, gdyby Elfy od święta postanowiły napsocić? Oj, niedobrze… Elfne Psoty wróżą kłopoty!

zdjęcie Elfy 3

Podobne wiadomości:

do góry