Strona główna/Aktualności/Spektakl dla dzieci "Detektyw Kot"

Spektakl dla dzieci "Detektyw Kot"

29 Września 2023

Zapraszamy 28 października 2023 o godzinie 16.00 na spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Kultureska "Detektyw Kot", który odbędzie się w sali widowiskowej MOKiS przy ul. Kochanowskiego 4 w Oleśnicy. Bilety w cenie 25*zł w sprzedaży od 02.10.2023 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

Plakat informacyjny

KUP BILET

Bilety w cenie 25*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 02.10.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

Opis teatrzyku

„Detektyw Kot” to interaktywny spektakl zagadkowy o tematyce ekologicznej, bazujący na baśni o "Kocie w butach". Na scenie odbędzie się wyjątkowy koncert Kotki w butach - Maryli Kotowicz. Na skutek niesamowitego zdarzenia koncert przemieni się w interaktywne śledztwo, prowadzone przez Detektywa Kota i jego asystentkę Kocimiętkę, w którym uczestniczyć będą widzowie. Na dzieci czekają ciekawe zagadki, proekologiczne piosenki i wartościowa puenta. Spektakl porusza temat współczesnego konsumpcjonizmu - ukazuje jego wpływ na przyrodę. W spektaklu promowane są właściwe nawyki ekologiczne, takie jak np. segregacja odpadów, ochrona powietrza, oszczędzanie wody, oszczędzanie energii, a także ograniczenie konsumpcjonizmu. Wszystkie utwory są śpiewane przez aktorów na żywo. 

Maryla Kotowicz to najbardziej znana kocia wokalistka. Będziecie mieli okazję być świadkami jubileuszowego koncertu, który zostanie niespodziewanie przerwany przez artystkę. A dlaczego? Bo zaginęły jej najlepsze koncertowe buty. Na ich poszukiwanie wyrusza detektyw Kot, wraz z asystentką Kocimiętką… Na widzów będzie czekać szereg ekologicznych zagadek pozostawionych przez sprawcę kradzieży. W czasie dochodzenia dowiemy się nie tylko jak rozwiązać wiele ekologicznych problemów, ale także znajdziemy odpowiedź na zagadkę wszechczasów: „Czy kotom potrzebne są buty?”.

 

Podobne wiadomości:

do góry