Strona główna/Aktualności/Spektakl dla dzieci "Leśne przygody Tymoteusza"

Spektakl dla dzieci "Leśne przygody Tymoteusza"

28 Lutego 2024

Zapraszamy 13 kwietnia 2024 o godzinie 16.00 na spektakl dla dzieci w wykonaniu aktorów ze  Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze im. Bogdana Nauki pt. "Leśne przygody Tymoteusza". Bilety w cenie 25*zł w sprzedaży od 01.03.2024 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

 

Plakat informacyjny

Kup Bilet

Bilety w cenie 25*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 01.03.2024 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

O spektaklu

„Leśne Przygody Tymoteusza” - ulubieniec dziecięcej widowni, wymyślony przed laty przez Jana Wilkowskiego, sympatyczny miś Tymoteusz i jego przygody bardzo przypadają do gustu młodym widzom. Tym razem wybierzemy się z Tymoteuszem na grzybobranie do lasu, gdzie na naszego bohatera czeka wiele niespodzianek. Oczywiście w przedstawieniu nie może zabraknąć chytrego lisa w roli myśliwego. W odpowiednim momencie pojawi się również nieco staroświecki, ale jak zawsze opiekuńczy tato niedźwiedź. Literacka i teatralna atrakcyjność historii o Tymoteuszu, połączona z łagodną dawką dydaktyzmu, plastyka odpowiadająca dziecięcej wrażliwości powodują, że spektakl jest ciepło odbierany i niezwykle lubiany.

Podobne wiadomości:

do góry