Strona główna/Aktualności/Spektakl dla dzieci "Pchła Szachrajka"

Spektakl dla dzieci "Pchła Szachrajka"

27 Grudnia 2023

Zapraszamy 23 stycznia 2024 o godzinie 11.00 na spektakl dla dzieci w wykonaniu aktorów z Teatru Żelaznego pt. "Pchła Szachrajka". Bilety w cenie 25*zł w sprzedaży od 02.01.2024 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

 Bilety można także zakupić w kasie MOKiS. Kasa jest otwarta godzinę przed każdym biletowanym wydarzeniem.

 plakat spektakl ,,Pchła Szachrajka"

Kup Bilet

Bilety w cenie 25*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 02.01.2024 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

O spektaklu

„Pchła Szachrajka” to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przenosi widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Muzyka lat 20 tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie się bawią fantastycznie. Odwiedzając kolejne miejsca, przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą.

Podobne wiadomości:

do góry