Strona główna/Aktualności/WAKACYJNE GRANIE - koncert DUET LUBOIŃSKI I ŁOBOS

WAKACYJNE GRANIE - koncert DUET LUBOIŃSKI I ŁOBOS

13 Lipca 2021

Zapraszamy 14 lipca o godzinie 18.00 do oleśnickiego Rynku na koncert DUETU LUBOIŃSKI i ŁOBOS. W programie koncertu muzyka jazzowa, swingowa i rock'n'rollowa.

Przed koncertem o 17.00 zapraszamy na ANIMACJE NA WAKACJE w kosmicznym klimacie, który nawiązuje do ROKU LEMA, które poprowadzi Spółdzielnia Artystyczna MAK.

plakat koncert DUET LL

Informacja o Artystach

Jakub Luboiński, od 7 lat silnie związany z Wrocławiem gdzie przyjechał zgłębiać tajniki robotyki. Szybko podzielił jednak te pasję z muzyką która stopniowo zawładnęła nim zupełnie. Student Wrocławskiej akademii Muzycznej na kierunkach Jazz i Muzyka Estradowa i Wokalistyka. Regularnie występuje na wrocławskich scenach odnajdując się zarówno w kameralnym duecie, zespole rock'n'rollowym, jazzowym combo jak i big bandzie. Bierze również udział w wydarzeniach wielkiego formatu, jak np. ceremonia otwarcia światowych dni Młodzieży w Krakowie, czy festiwal gwiazd w Międzyzdrojach u boku gwiazd takich jak Ewa Bem czy Grażyna Łobaszewska.

Sebastian Łobos - pianista, aranżer. Przy fortepianie od 15 lat. Student Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Doskonale odnajduje się w każdym gatunku muzycznym, choć podobno w jego żyłach płynie ragtime i rock’n’roll. Potrafi zwinnie wpleść w swoje solówki cytaty z mistrzów takich jak Chopin czy Debussy, co czyni go wyjątkowym wśród pianistów.

Związany z zespołami takimi jak George Dyer Band, Outsider, Polychord. Artysta teatru im Adama Mickiewicza w Częstochowie. Koncertował m.in. w USA, gdzie u korzeni poznawał ducha bluesa.

fotografia duet LUBOIŃSKI ŁOBOS

Podobne wiadomości:

do góry