Strona główna/Aktualności/Wakacyjne Kino Plenerowe

Wakacyjne Kino Plenerowe

10 Lipca 2024

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy serdecznie zaprasza już od 9 sierpnia na seanse filmowe w ramach Wakacyjnego Kina Plenerowego. Wszystkie seanse odbędą się o godzinie 20:30 w Amfiteatrze nad stawami miejskimi. Serdecznie zapraszamy do spędzenia letnich wieczorów w kinowej atmosferze pod gołym niebem.

Plakat informacyjnyHarmonogram Wakacyjnego Kina Plenerowego:

  • 09.08.2024 – „Sokół z masłem orzechowym”
  • 23.08.2024 – „Miłość bez ostrzeżenia”
  • 24.08.2024 – „Szpieg, którego nie było”

Wszystkie seanse odbędą się o godzinie 20:30 w Amfiteatrze nad stawami miejskimi. Serdecznie zapraszamy do spędzenia letnich wieczorów w kinowej atmosferze pod gołym niebem.

„Sokół z masłem orzechowym”

Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Ma już nawet specjalną ksywkę: Sokół z masłem orzechowym! Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.

„Miłość bez ostrzeżenia”

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys - musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta - zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno - nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

„Szpieg, którego nie było”

Pasjonujący thriller szpiegowski. Tajemniczy mężczyzna podający się za szpiega realizuje swój niebezpieczny plan, w którym przeszkodzić mu może jedynie nowo poznana Alice. Scenariusz oparto na prawdziwej historii – przez co wywołuje dodatkowe dreszcze jeszcze długo po seansie!

 

Podobne wiadomości:

do góry