Strona główna/Aktualności/Wakacyjne Kino Plenerowe - "Green Book"

Wakacyjne Kino Plenerowe - "Green Book"

14 Lipca 2020

Zapraszamy 18 lipca (sobota) o godz. 21.30 na Amfiteatr nad Stawami na Wakacyjne Kino Plenerowe. W repertuarze oscarowy film "Green Book". Wstęp wolny!

plakat kino plener Green Book

Green Book

USA 2018

Dramat/komedia

Czas: 2 godz. 15 minut

Opis

Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

REGULAMIN KINA PLENEROWEGO

W TRAKCIE EPIDEMII WIRUSA SARS-COV-2 W POLSCE OPRACOWANY NA PODSTAWIE WYTYCZNYCH  MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

 1. Pracownicy, obsługa kina oraz widzowie w przypadku wystąpienia  niepokojących objawów nie powinni  przychodzić na seans, a pozostać w domu i skontaktować się telefonicznie z lekarzem w celu uzyskania teleporady medycznej.
 2. Pracowników obsługi kina i pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy obowiązują środki ochrony indywidualnej (przyłbice lub maski ochronne) podczas wpuszczania na seans, w trakcie i po seansie przy wyjściu widzów. Zapewnia się im również środki do dezynfekcji rąk.
 3. Widzowie powinni pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości 2 metrów, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia lub Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa. Obowiązek ten nie dotyczy widza, który:
  1. uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
  2. jest z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.
 4. Każdy widz przed, w trakcie, oraz po seansie musi pozostać w wyznaczonym miejscu.
 5. Obszar kina plenerowego zostaje wydzielony w sposób umożliwiających zachowanie na jego terenie  zasad:   
  1. w seansie może uczestniczyć maksymalnie 400 osób;
  2. przy wejściu na teren kina plenerowego należy obowiązkowo zdezynfekować ręce;
  3. widza obowiązuje zasłanie usta i nosa lub zachowanie 2-metrowego dystansu;
  4. ustawianie kolejki do wejścia z zachowaniem dystansu zgodnego z aktualnym stanem prawnym (2 metry);
  5. widzowie wchodzą na seans wejściem wyznaczonym przez organizatorów;
  6. opuszczanie kina przez widzów z zachowaniem wymaganego przepisami prawa odstępu.

Podobne wiadomości:

do góry