Wernisaż wystawy malarstwa Jarosława Kiełbasiewicza "Oleśnickie zabytki w obrazach"
21 Maja 2026Dyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy i Dyrektor Miejsiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy Agata Szpiłyk zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa Jarosława Kiełbasiewicza "Oleśnickie zabytki w obrazach", który odbędzie się 29.05.2026 o godz. 15.00 w Zamku Książąt Oleśnickich.

O wydarzeniu
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Oleśnicy i Miłośnicy Sztuki.
Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was na wyjątkową uroczystość – wernisaż i oficjalną prezentację prac artysty, malarza Jarosława Kiełbasiewicza, będący kulminacją projektu sfinansowanego w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2025.
Spotkanie to jest okazją do podziwiania cyklu obrazów olejnych poświęconych historycznym perłom architektury Oleśnicy.
Jarosław Kiełbasiewicz w swojej twórczości uchwycił i uwiecznił na płótnie niepowtarzalne piękno miasta w swojej osobistej interpretacji.
Wernisażowi towarzyszyć będzie jazzowo-ilustracyjny recital muzyczny w wykonaniu Leonarda Balińskiego.
Podobne wiadomości:
- Wernisaż wystawy prac malarskich „Józef Czapski. Proste sprawy” 2026-05-11
- Projekcja filmu „Caravaggio. Arcydzieła niepokornego geniusza” 2026-04-20
- Wernisaż wystawy ,,Rysunki" autorstwa Patrycji Łukomskiej 2026-03-19
- Wernisaż wystawy ,,Diagnoza kreatywność" 2026-01-13
- Wernisaż wystawy malarstwa Jarosława Kiełbasiewicza "Oleśnickie zabytki w obrazach" – realizacja projektu OBO 2025-11-24
- Plenerowa wystawa fotograficzna „W blasku piór” autorstwa Krzysztofa Jończyka 2025-11-14
- Wystawa lamp naftowych "Coraz więcej światła" 2025-09-08
- Wystawa fotograficzna TROCHĘ Z PIĘĆDZIESIĘCIU 2025-09-04
- Wystawa SEMIOGRAFIA _SUPLEMENT 2.0 O napięciach między znakiem, asemicznością i architekturą języka 2025-09-04
- Wystawa plenerowa "45 lat Porozumień Sierpniowych" 2025-08-29