Strona główna/Aktualności/XXIII Dni Europy 2020 - OLEŚNICZANIE DLA OLEŚNICZAN - (..)

XXIII Dni Europy 2020 - OLEŚNICZANIE DLA OLEŚNICZAN - koncert zespołu BANDA PATI

25 Sierpnia 2020

Zapraszamy 20 września (niedziela) o godz. 17.00 do Sali widowiskowej MOKiS na koncert zespołu BANDA PATI, który odbędzie się w ramach cyklu Oleśniczanie dla Oleśniczan. Koncert odbędzie się w ramach XXIII DNI EUROPY 2020.

Na wydarzenie obowiązuje limit miejsc. Bezpłatne wejściówki będą do pobrania w sekretariacie MOKiS od 9 września od godz. 9.00.

Jak sami muzycy o sobie piszą:

Banda Pati to wynik cudownego zbiegu okoliczności, poznania właściwych osób we właściwym miejscu i czasie. Połączyły nas: ogromna miłość do muzyki, relacja uczeń-mistrz oraz tęsknota za graniem w zespole. Choć jest między nami spora różnica wieku (ale chyba niezauważalna ;)) okazało się, że muzyka świetnie łączy pokolenia. Są utwory, które grają nam wszystkim w duszach i które nigdy się nie zestarzeją. Dlatego na dzisiejszym koncercie będziecie mogli usłyszeć coś, co wszyscy z pewnością znacie i lubicie: standardy jazzowe, trochę bossa novy, a nawet Stevie'go Wondera i Beatlesów.

plakat Banda Pati

Udział widzów w wydarzeniu jest dopuszczalny pod warunkiem:

 1. Zakrywania ust i nosa przez widzów;
 2. Udostępnienia uczestnikom wydarzenia nie więcej niż połowy liczby miejsc na sali z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. 
 3. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:
  1. widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
  2. widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  3. osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
 4. Ustawiania kolejek z zachowaniem dystansu zgodnego z aktualnym stanem prawnym (2 m);
 5. Obowiązkowej dezynfekcji dłoni przez uczestników przed wejściem na teren kina;
 6. Opuszczania Sali przez widzów z zachowaniem wymaganego przepisami prawa odstępu (2 m).

 

Podobne wiadomości:

do góry