Strona główna/Aktualności/XXIV Dni Europy - Koncert zespołu Mikromusic

XXIV Dni Europy - Koncert zespołu Mikromusic

25 Sierpnia 2021

Zapraszamy na koncert zespołu Mikromusic, który odbędzie się 18.09.2021 o godz. 19.00 w Sali widowiskowej MOKiS w ramach XXIV Dni Europy. Bilety - 57 zł będzie można kupić w systemie on-line Bilety24.pl od 01.09.2021. Do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora.

 

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą.
Zespół w 2020 r został uhonrowany Fryderykiem w kategorii "Muzyka Poetycka". Wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020.

18 września 2021 Mikromusic zaprezentuje materiał z najnowszej płyty „Kraksa”. Najnowsza płyta Mikromusic pod tytułem „Kraksa” opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej.
Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.

KUP BILET

plakat

 

 

Podobne wiadomości:

do góry