Strona główna/Aktualności/Zmiany w funkcjonowaniu Miejskiego Ośrodka Kultury i (..)

Zmiany w funkcjonowaniu Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy od 7 listopada

5 Listopada 2020

zmiany covid informacja

Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów od najbliższej soboty 7 listopada do 29 listopada włącznie funkcjonowanie wszystkich instytucji kultury zostanie ograniczone.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo tymczasowo wyłączamy z publicznego dostępu:

  • Salę widowiskową MOKiS
  • Oleśnicki Dom Spotkań z Historią
  • Galerię Bramę Wrocławską
  • i Centrum Spotkań Organizacji Pozarządowych.

Odwołujemy także planowane w listopadzie wydarzenia: projekcje filmowe Kina MOKiS i koncerty zespołów Tischner. Mocna nuta i Mikromusic.

Zwroty za zakupione bilety zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie - bez konieczności kontaktu z Organizatorem i Serwisem Bilety24.

Aktualną wystawę w Galerii MOKiS "Zdzisław Beksiński - od fotografii do fotomontażu komputerowego" można jeszcze obejrzeć 5.11. (czwartek) w godz. 11.00-18.00 i 6.11. (piątek) w godz. 11.00-16.30.

Zajęcia dla dzieci są w dalszym ciągu zawieszone, zajęcia dla młodzieży i dorosłych odbywają się online, jeśli tylko jest taka możliwość.

Szczegóły dotyczące wszystkich wydarzeń organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy będą się na bieżąco pojawiać na stronie internetowej www.mokis.info i na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z Sekretariatem MOKiS:

plakat covid

Podobne wiadomości:

do góry