terminarz dnia 11.04.2026

Warsztaty graffiti

miejsce: Sala widowiskowa MOKiS, ul. Kochanowskiego 4 / Oleśnica
data: 11. 04. 2026
godzina: 14:00
kategoria: Kultura
Kultura / 2026-04-11

Zapraszamy na cykl warsztatów graffiti, które poprowadzi Mathias Vogel. Na warsztaty obowiązują zapisy wyłącznie poprzez formularz internetowy oraz opłata w wysokości 100 zł (za miesiąc). Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat dopiero po otrzymaniu wiadomości e-mail potwierdzającej udział.

 

 plakat

Miejsce warsztatów

  • Sala muzyczna MOKiS - ul. J. Kochanowsiego 4

Godziny

  • 14:00-15:30

Prowadzący

Opłata

  • 100 zł/mc 
  • obowiązują zapisy przez formularz zamieszczony poniżej
  • Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat dopiero po otrzymaniu wiadomości e-mail potwierdzającej udział.

11 kwietnia - "Projektowanie wlepek (stickersów)"

  • Krótkie wprowadzenie – czym są wlepki, jaką pełnią rolę w kulturze street artu.
  • Przykłady artystów używających sticker art
  • Projektowanie własnych motywów na papierze - (hasło, symbol, postać).
  • Tworzenie wlepek – uczestnicy rysują i kolorują swoje projekty na arkuszach samoprzylepnych lub etykietach pocztowych.
  • Wystawka i wymiana wlepek między uczestnikami

Koncert pt. „Osiecka, Grechuta – niezapomniane piosenki"/ Tomasz Steńczyk z zespołem

miejsce: Sala widowiskowa MOKiS, ul. Kochanowskiego 4 / Oleśnica
data: 11. 04. 2026
godzina: 18:00
kategoria: Kultura

W dniu 11 kwietnia 2026 r. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej MOKiS odbędzie się koncert „Osiecka, Grechuta – niezapomniane piosenki". Organizatorem wydarzenia jest ART Tomasz Imienowski. Bilety na spektakl można zakupić wyłącznie online. Wszelkie pytania dotyczące wydarzenia należy kierować bezpośrednio do organizatora email: imienowski (at) gmail.com.

do góry