Strona główna/Aktualności/BILETY WYPRZEDANE - Spektakl "Winda do nieba, czyli czworo (..)

BILETY WYPRZEDANE - Spektakl "Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce"

2 Stycznia 2023

 

Zapraszamy 21 stycznia o godzinie 17.30 do sali widowiskowej MOKiS na spektakl ,,Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce".
Bilety w cenie 70*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 03.01.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

BILETY NA SPEKTAKL ZOSTAŁY WYPRZEDANE.

 

plakat

KUP BILET

Bilety w cenie 70 zł * do nabycia w systemie BIilety24.pl od 3.01.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

Spektakl ,,Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce"

Co może się zdarzyć gdy cztery obce sobie osoby zostaną uwięzione w windzie?  Wszystko! Zabawna tragikomedia o czterech przypadkowych pasażerach windy postawionych w sytuacji bez wyjścia. Każde z nich ma inny problem w życiu i chcąc nie chcąc, ujawnia go w sytuacji "ostatecznej". Życiowe dialogi i nagłe zwroty akcji prowadzą w niej do zaskakujących konfrontacji i komicznych puent. To co ukryte wychodzi na jaw ze zdwojoną siłą. Dwójka bohaterów Andrzej i Urszula znajdują nawet na koniec swoją drugą połówkę. A ten windowy "Big Brother" rozśmieszy was i pozostawi w przeświadczeniu ,że wasi sąsiedzi mają często dużo większe problemy! Uff, dobrze, że to nas nie dotyczy!

Wystąpią:

  • Małgorzata Lewińska
  • Izabela Bukowska
  • Agnieszka Darkowska
  • Robert Kudelski
  • Dariusz Kordek

Podobne wiadomości:

do góry