Strona główna/Aktualności/Koncert Osiecka Jazzowo w wykonaniu Natalii Lubrano z (..)

Koncert Osiecka Jazzowo w wykonaniu Natalii Lubrano z zespołem

5 Lutego 2024

Zapraszamy 2 marca 2024 roku o godzinie 18.00 do sali widowiskowej MOKiS w Oleśnicy na koncert Osiecka Jazzowo w wykonaniu Natalii Lubrano z zespołem. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 06.02.2024 (*do sprzedawanych biletów doliczana jest prowizja dla operatora w wysokości 2 zł).

plakat

Kup Bilet

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 02.03.2024 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

 

O koncercie

Muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołami TAX FREE I WOLNA GRUPA BUKOWINA, który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO.

Krzysztof Żesławski od wielu lat jest propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, pełni również funkcję kierownika muzycznego FESTIWALU TWÓRCZOŚCI AGNIESZKI OSIECKIEJ “BARDZO WIELKA WODA” we Wrocławiu. W 2020r Krzysztof Żesławski skomponował muzykę do tekstu Agnieszki Osieckiej “Piosenka o ostatnim Doboszu” która pojawiła się w filmie dokumentalnym pt. “Świat został stworzony dla mnie” o życiu literata Andrzeja Dobosza.

W koncercie zaśpiewa Natalia Lubrano.

Natalia ma za sobą współpracę m in z Andrzejem Smolikiem. Jest autorką tekstów i muzyki. Przez ponad dekadę mieszkała we Francji. Szerszej publiczności znana z V edycji programu The Voice of Poland oraz z X edycji Must be the Music (ścisły finał). W 2012 roku nakładem wytwórni Kayax ukazała się autorska płyta wokalistki R.E.S.P.E.C.T. Jest również laureatką PPA we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności za brawurowe wykonanie piosenki ” Wariatka tańczy”. W kwietniu 2014 roku zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne na ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 

Podobne wiadomości:

do góry