Strona główna/Aktualności/Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu GÓRALSKA (..)

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu GÓRALSKA HORA

2 Listopada 2022

Zapraszamy 11 grudnia 2022 o godz. 17.00 na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu GÓRALSKA HORA, który odbędzie się sali widowiskowej MOKiS. Bilety w cenie 35 zł* do nabycia w systemie BIilety24.pl od 03.11.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +2 zł).

 

 Od dnia 12.11.2022 bilety na koncert można także nabyć w KASIE MOKIS PRZY WEJŚCIU GŁÓWNYM, która jest czynna godzinę przed każdym wydarzeniem. W kasie jest możliwość zakupu kartą i gotówką.

plakatZespół Góralska Hora

folk kapela muzyczna z polskich gór oraz ze Słowacji.
Nazwa zespołu pochodzi od nazw szczytów górskich, określanych tak w Tatrach i Beskidach, jak również w całych Karpatach.

Instrumentarium zespołu to: skrzypce, cymbały węgierskie, altówka, kontrabas.

Zespół Góralska Hora sięga także po oryginalne i unikatowe instrumenty góralskie takie jak: trombita, róg pasterski, dudy, okaryna oraz różnego rodzaju piszczałki.

Podczas koncertu Folk Kapela Góralska Hora wykona polskie kolędy i góralskie pastorałki we własnych nastrojowych oraz żywiołowych aranżacjach muzycznych.

 

Kup Bilet

Bilety w cenie 35 zł* do nabycia w systemie Bilety24.pl od 03.11.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +2 zł). 

 

Podobne wiadomości:

do góry