Strona główna/Aktualności/Spektakl Teatru Old Timers Garage - "Żona do adopcji"

Spektakl Teatru Old Timers Garage - "Żona do adopcji"

11 Sierpnia 2023

Zapraszamy 19 listopada o godzinie 17.00 do sali widowiskowej MOKiS na spektakl "Żona do adopcji" w wykonaniu aktorów z Teatru Old Timers Garage. Bilety w cenie 75*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 14.08.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

Teatr

KUP BILET

Bilety w cenie 75*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 14.08.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

Spektakl "Żona do adopcji"

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?

Obsada:

  • Magdalena Wróbel
  • Michał Rolnicki
  • Marek Pituch

Podobne wiadomości:

do góry