Strona główna/Aktualności/Spektakl Wrocławskiego Teatru Komedia - ,,Judy "

Spektakl Wrocławskiego Teatru Komedia - ,,Judy "

23 Lutego 2023

Zapraszamy 22 kwietnia o godzinie 18.00 do sali widowiskowej MOKiS na spektakl ,,Judy" w wykonaniu aktorów z Wrocławskiego Teatru Komedia. Bilety w cenie 85*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 01.03.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł). 

Bilety można także zakupić w kasie MOKiS. Kasa jest otwarta godzinę przed każdym biletowanym wydarzeniem.

 plakat

KUP BILET

Bilety w cenie 85 zł * do nabycia w systemie BIilety24.pl od 01.03.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

 

Spektakl ,,Judy"

Historia, o której opowiada Peter Quilter, to wesoła, wzruszająca opowieść o znakomitej, szalonej i wybitnej artystce JUDY GARLAND.

Słynne przeboje Judy Garland, wśród nich oczywiście Somewhere Over the Rainbow - gdzieś na końcu tęczy, od którego (rolą małej Dorotki, wędrującej po krainie Oz) rozpoczęła się fantastyczna kariera wielkiej aktorki, obdarzonej głosem, który wciąż wzrusza i fascynuje...

Jest rok 1968, Boże Narodzenie, Londyn, na ulicach królują minispódniczki. Hotel Ritz. Gwieździe towarzyszą Mickey Deans, jej przyszły (i ostatni)mąż, oraz przyjaciel Anthony Chapman - pianista i akompaniator. Obu im Judy jest bliska - tyle tylko, że mąż widzi w niej drogę do kariery i pieniędzy, Anthony zaś po prostu ją kocha…

Wspaniała muzyka i znakomite aktorskie kreacje z Justyną Szafran na czele. 

 

Obsada:

  • Justyna Szafran - Judy Garland
  • Mariusz Ochociński - Mickey Deans
  • Paweł Okoński - Anthony
  • Wojciech Dąbrowski - dziennikarz

Podobne wiadomości:

do góry