Strona główna/Aktualności/Spektakl dla dzieci ,,Świnki 3 - Pepa, Mela, Kwi" - BILETY (..)

Spektakl dla dzieci ,,Świnki 3 - Pepa, Mela, Kwi" - BILETY WYPRZEDANE

14 Marca 2023

Zapraszamy 16 kwietnia 2023 o godzinie 16.00 na spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru TheART ŚWINKI 3 - PEPA, MELA, KWI. Bilety w cenie 25*zł w sprzedaży od 17.03.2023 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł). BILETY WYPRZEDANE.

 

 

Bilety można także zakupić w kasie MOKiS. Kasa jest otwarta godzinę przed każdym biletowanym wydarzeniem.

 

plakat

KUP BILET

Bilety w cenie 25*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 17.03.2023 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 2 zł).

ŚWINKI 3 - PEPA, MELA, KWI

Bajka muzyczna opowiadająca historię 3 Świnek, które zaczynają samodzielne życie. Uwielbiają tańce i zabawy i niekoniecznie mają ochotę zastosować się do poleceń mamy, aby wybudować sobie solidne domki, w których będą mogły czuć się bezpiecznie. Tymczasem zbliża się zima, a na dodatek w okolicy zaczyna grasować głodny wilk. Jak potoczą się losy 3 Świnek? Co robią w naszej bajce Królewna Śnieżka, Kot w butach, Pinokio i Baba Jaga? Czy warto być pracowitym i słuchać rodziców? Jeżeli chcecie się przekonać - zapraszamy na bajkę „Świnki 3 - Pepa, Mela, Kwi”.

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry