Strona główna/Aktualności/Już w ten weekend spektakl komediowy - ,,Przychodzi baba (..)

Już w ten weekend spektakl komediowy - ,,Przychodzi baba do lekarza"

10 Marca 2022

Zapraszamy 3 kwietnia o godzinie 17.00 do sali widowiskowej MOKiS na spektakl PRZYCHODZI BABA DO LEKARZA.
Bilety w cenie 65*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 10.03.2022 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

 

plalat

 

KUP BILET

Bilety w cenie 65 zł * do nabycia w systemie BIilety24.pl od 10.03.2022 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

Spektakl "Przychodzi baba do lekarza"

To najlepsza i najbardziej wyczekiwana muzyczna komedia romantyczna w teatrze w tym sezonie z muzyką na żywo! Spektakl komediowy i koncert z muzyką na żywo w jednym.

Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują  niezapomniany wieczór.

Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, to sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent… 

Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo,  bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show.

Przez ponad 1.5 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków. To trzeba zobaczyć !

 

Scenariusz i reżyseria

  • Aleksandra Nieśpielak

Muzyka, teksty piosenek

  • Aleksandra Nieśpielak
  • Łukasz Borowski: fortepian/ saxofon

Produkcja

  • O LA LA TEATR

Obsada

  • Aleksandra Nieśpielak, Grażyna Zielińska, Dorota Szperlak, Wojciech Medyński, Daniel Roman

Kostiumy

  • Magdalena Jarosz

Scenografia

  • Agnieszka Marczewska

Inspicjent/ asystent reżysera

  • Marceli Popiel

Podobne wiadomości:

do góry