Strona główna/Aktualności/Kabaret HRABI z programem "ARIACI" już w listopadzie w (..)

Kabaret HRABI z programem "ARIACI" już w listopadzie w Oleśnicy!

28 Października 2021

Zapraszamy 17 listopada 2021 o godz. 18.30 na występ kabaretu HRABI z programem "Ariaci".
Bilety w cenie 80* zł można zakupić w systemie Bilety24 od 1.11.2021 r. (*Do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +5 zł.)

Sprzedaż biletów zakończona!

plakat HRABI

Program "ARIACI"

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Oleśnicy możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie - kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy - muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu - dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy:

  • Joanna Kołaczkowska
  • Dariusz Kamys
  • Tomasz Majer
  • Łukasz Pietsch,
  • Czesław Jakubiec

KUP BILET

Bilety w cenie 80* zł można zakupić w systemie Bilety24 od 1.11.2021 r.

*Do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +5 zł.

Podobne wiadomości:

do góry